TYTFED Komisyon Üyeliğine Elazığlı Ümit Tınarlı Seçildi

Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği Yönetim Kurulu komisyon üyeliği seçimleri yapıldı. Komisyon Üyeliğine Elazığlı Ümit Tınar da seçildi.

TYTFED Komisyon Üyeliğine Elazığlı Ümit Tınarlı Seçildi

Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği Yönetim Kurulu, derneğin il başkanları ve kadın kolları yönetimi ile T.C Çevre Şehircilik ve iklim değişikliği Bakanı Murat Kurum'un katılacağı 26 Kasım 27 Kasım tarihlerinde İstanbul'da gerçekleşecek olan 2 tesis yönetim zirvesi organizasyonu öncesi istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen komisyon Üyeliğine Elazığlı Ümit Tınar da seçildi.

Türkiye kentsel tesis yönetim Derneği Genel Başkanı Suat Sandalcı başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda tesis yönetim sektörünün gelişimi ve büyümesi için önemli kararlar alındı.

TYTFED tesis yönetim ve tedarikçileri federasyonunun katkılarıyla gerçekleşecek olan zirvenin programı il başkanları ile paylaşıldı.

Toplantıda derneğin Genel Başkan Yardımcıları Süleyman Görenekli, Doğukan Keskin, Umut tuğsavul ve yönetim kurulu üyeleri Akif Işık, Ahmet Fikret yorgun, Cemil Yıldırım, Hasan Öztürk Türkiye kentsel tesis yönetim Derneği'nin gelecek hedeflerini paylaştılar.

Türkiye kentsel tesis yönetim Derneği Türkiye geneli üye tahkim ve şubeler Komisyonu belirlendi.

Komisyon Üyeliğine Elazığlı Ümit Tınar da seçildi.

Komisyona başkanlık edecek olan Genel Başkan Yardımcısı Doğukan Keskin Görevine devam ederken komisyon üyeleri şu şekilde belirlendi;

Hüseyin Kılınçarslan, Ümit Tınarlı, volkan Öz, Ayşegül Akaryıldız, Hasan Öztürk, Volkan Yeşilyurt, Arif Dumanay, Serdar Çelenk,  Özge Ayhan, ,Numan Durak, Mine Ak Altun, Kübra Ulaş

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109