UÇUCU: UMRE ÖDÜLÜNÜ ALMAYA HAK KAZANACAKLARDIR

Elazığ organizatörlüğünü Elazığ Eğitim ve Çevre Derneği’inin yaptığı “Ufka Yolculuk” kitap okuma yarışması Esra Zafer Eşref Yıldırım Ortaokulu’nda yapıldı.

UÇUCU: UMRE ÖDÜLÜNÜ ALMAYA HAK KAZANACAKLARDIR

Türkiye geneli Server Gençlik ve Spor Kulübü tarafından organize edilen ve Elazığ’da Eğitim ve Çevre Derneği’nin organizatörlüğünü yaptığı Ufka yolculuk adlı kitap okuma yarışması Esra Zafer Eşref Yıldırım Ortaokulu’nda yapıldı.

UÇUCU: UMRE ÖDÜLÜNÜ ALMAYA HAK KAZANACAKLARDIR

ELÇED Başkan Yardımcısı İbrahim Uçucu, sınavın Türkiye geneli ile birlikte Avrupa’nın bazı ülkelerin yapıldığını belirterek, “Sınavımızı il dâhilinde ve 4-5 tane ilçede yapmaktayız. Bu sınavımız Türkiye genelinde ve Avrupa’nın bazı ülkelerinde yapılmaktadır. Sınav şekli bu sene biraz değişti. Birinci sınavımız online şeklinde bilgisayar üzerinde yapıldı. Birinci sınavda 50 ve üzeri alanlar bugün ki sınav girmeye hak kazandılar. Dereceye girenler hem ilimizin ödülü şeklinde hem de merkezin yani SERVER Gençlik ve Spor Derneğinin Umre ödülünü almaya hak kazanacaklardır. Bizim daha önceden de belirttiğimiz gibi yarışmayı yapmamızın amacı geçlerimizin okuma alışkanlığını kazandırmak, dini şuurlarının gelişmesini sağlamak” dedi.

banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7