Üçüncü Oturumda Gündem Maddeleri Karar Bağlandı

Elazığ Belediye Meclisi Eylül ayı toplantıları üçüncü oturumuyla devam etti. MHP’li meclis üyeleri, iki oturumda söz alarak, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın toplantılara katılmamasını eleştirmişti. Eleştirilerin ardından Başkan Yanılmaz, üçüncü oturumuna katılım sağladı.

Üçüncü Oturumda Gündem Maddeleri Karar Bağlandı

Elazığ Belediye Meclisi Eylül Ayı Toplantıları üçüncü oturumuyla devam etti.

Toplantıların birinci ve ikinci oturumlarında Milliyetçi Hareket Partili Meclis üyeleri söz alarak, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın toplantılara katılamamasını eleştirmişti.

Başkan Yanılmaz, eleştirilerin ardından üçüncü oturuma katılarak, toplantıya başkanlık yaptı.

Gündem maddeleri içerisinde yer alan parklara isim verilmesi konusuyla ilgili söz alan MHP’li Osman Dilek, isim değişikliklerinin meclis çoğunluğunu gerektiğini ifade etti.

MHP’li Meclis Üyesi Fahri Çınar da gündem maddesi ile ilgili söz aldı…

Meclis üyelerine cevap veren Belediye Başkanı Yanılmaz, parklara ve sokaklara isim verilirken, hep birlikte karar vermeye önem verdikleri kaydetti.

Meclis gündeminin bir diğer maddesini ise muhtarlıkların, elektrik, su, internet, doğalgaz ve telefon aboneliği ücretlerinin belediye tarafından ödenmesi oluşturdu.

Gündem Maddesi ile ilgili MHP’li Meclis Üyesi Fahri Çınar söz aldı ve belediyenin maddi durumunun muhtarlıkların faturalarını ödemeye uygun olup olmadığını sordu..

Ardından gündem maddesi ile ilgili AK Partili Meclis Üyesi Asım Nazırlı söz aldı.

Daha sonra AK Partili Mehmet Tügen meclise sorularını yöneltti.

MHP’li Meclis Üyesi Osman Dilek ise gündem maddesinin ertelenmesini önerdi..

Meclis üyelerinin konuşmasının ardından Başkan Yanılmaz konuyla ilgili konuştu ve belediyelerin muhtarlıklara yardım yapabileceğini savundu.

Gündem maddesi oy çokluğu ile meclisten geçti.

VİDEO:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Allah’ın lütfettiği
Allah’ın lütfettiği - 2 yıl Önce

Sen Allah’ın bir lütfusun (Mücahit yanılmaz)

SIRADAKİ HABER

banner7