Ulaş: Esnaflara Krediler Bir An Önce Kullandırılmalı

Elazığ Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş, yaşanan sürecin esnafı zorladığını belirterek, Devletin sunduğu kredilerin derhal kullandırılması gerektiğini kaydetti

Ulaş: Esnaflara Krediler Bir An Önce Kullandırılmalı

Başkan Ulaş, yaşanan süreci değerlendirdi.

ULAŞ: ESNAFLARIMIZA BU KREDİLERİ DERHAL KULLANMALARI LAZIM

Elazığ Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş, “Elazığ’da yaşanan 24 Ocak depremi ve ardından ülke genelinde alınan kovit-19 tedbirleri ile birlikte devletin esnaflara sunduğu kredi imkanlarının biran önce kullandırılması gerekmektedir. Kullandırılan kredilere rakamsal olarak baktığımız zaman gülünç bir tablodur. Ben özellikle şehrin her kitlesinin birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek, bu esnaflarımızın bu kredileri rahat kullanmaları adına, kendilerini idame etmeleri adına, Ülkenin ekonomisine katkıda bulunmak olsun, önümüzdeki sürecin güçlü olması adına Esnaflarımıza bu kredilerin derhal kullandırılıp, bu imkanın sağlanması lazım” dedi.

ULAŞ: BU SIKINTILAR DEVAM EDERSE ESNAFLARIMIZIN AYAKTA KALAMAYACAK

Esnaflara destek verilmesi gerektiğini ifade eden Ulaş, “Esnafa gerekli destek verilmezse bu şehir yerle yeksan olur. Ben bu bağlamda Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası olarak, bu kadar mücadeleye, gayrete, çabaya rağmen halen bu sıkıntılar devam ederse Esnaflarımızın ayakta kalamayacağını ifade ediyorum. Her kesimin birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek bu sorunu çözüme ulaştırması gerekiyor” diye ifade etti.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7