Ümraniye’de Elazığ Yöresel Ürünlerine Yoğun İlgi  

Ümraniye Belediyesi’nin katkılarıyla 27 ve 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Elazığ Yöresel Ürünler ve Lezzet Günleri İstanbul Ümraniye Santral Meydanı'nda devam ediyor.

Ümraniye’de Elazığ Yöresel Ürünlerine Yoğun İlgi  

Elazığ Yöresel Ürünler ve Lezzet Günlerinin 3.gününde Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ Dernekler Federasyonu Başkanı Faik İçmeli, Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Cebrail Top katıldı.

Mehter marşı gösterisi ve yöresel sanatçıların da katıldığı etkinlikte Elazığ’ın Çedene Kahvesi, Ağın Leblebisi, Orcik şekeri, dutu, öküzgözü üzümü, peynir çeşitlerine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

DEMİRBAĞ: GERÇEKTEN GÜZEL BİR ORGANİZASYON OLDU

Etkinlikte konuşan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Ümraniye Başkanımız İsmet Yıldırım Bey’e çok teşekkür ediyorum. Gerçekten güzel bir organizasyon oldu, bunun öncesinde geçen ay Ankara’da yapmıştık ama oradaki katılımdan daha çok ilgi ve alaka var. Güzel bir organizasyon oldu, ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Gakgo
Gakgo - 2 yıl Önce

Adı Elazığ yöresel ürünleri fuarı ama her il vardı nerdeyse, afyon sucuğu, pişmaniyeci vs vs. Adamlara diyorsun niye bir afiş asmadınız Elazığ günleri diye kem küm ettiler. Ha belki bizim esnaf fazla ilgi göstermediğinden dolu görünsün diye başka illeri çağırmış da olabilirler

SIRADAKİ HABER