Urfa Sıra Gecesi Etkinliğine Katılım Yoğun Oldu

Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası tarafından, kuaför ve berberlere “Urfa sıra gecesi programı ” düzenlendi.

Urfa Sıra Gecesi Etkinliğine Katılım Yoğun Oldu

Daha önce birçok etkinliğe imza atan Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası, Elazığ’da görev yapan kuaför ve berberlere “Urfa sıra gecesi” etkinliği düzenledi.

Düzenlenen programa çok sayıda kuaför ve aileleri katıldı.

AYDOĞDU: HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Elazığ’da kozmetik üzerine hizmet veren iş insanı Mehmet Aydoğdu, “Bayan kuaförlerine, erkek kuaförlerine her daim ekmek yediğim bu insanlara yanımda oldukları için teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

TÜRKOĞLU: BİR TEK ELAZIĞ DÜŞMANI BİZ Mİ OLDUK?

Düzenlenen programda, üyeleriyle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, “Ben hiçbir zaman Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Urfa, Muş hiç fark etmez biz Türkiye’nin coğrafyasında yaşıyoruz. Bütün illerimizle beraberiz bütün illerde mutlaka güzel şeyler vardır. Tabi ki biz bundan önce Elazığ turizmi açısından da yapmıştık. Ziyaddin Akgüneş Bey diye bir abimiz sağ olsun kendince haklı; yani keşke de bizi dinlemiş olsaydı, keşke odamızla bir istişare etmiş olsaydı ve gerçekten Elazığ’da böyle bir kültür olduğunu kendileri güzel bir şekilde tanıtmış olsalardı. Bizde bir şekilde inşallah onlarla birlikte bir Elazığ kürsübaşı yaparız. Biz Elazığlıyız, hiçbir zaman da Elazığ’a karşı cephe almadık, almayacağız da. Canı sağ olsun. Düğün salonuna gidenler Diyarbakır halayı çekiyor. Niye Elazığ halayı çekmiyorsunuz o zaman? Bir tek Elazığ düşmanı biz mi olduk? Anlamış değilim” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 4 gün Önce

Şehit Cihat Şahin kanı toprağa düşerken , Aynı gün sıra gecesi yapanları kınıyorum. Bu zihniyetin var olduğu kişiler sadece bölücülere hizmet eder.

Sedat
Sedat @Mehmet - 4 gün Önce

Ne desem bilemedim öncelikle şehitlerimize Allah dan rahmet dilerim @mehmet hadi birde şöyle desene ezanlarımıZı susturamazlar bayrağımızı indirmezler .... tabi bunları söylemek vatanseverlik mi ne demek bölücü kardeş adamlar bir gece düzenledi şehit haberi 1 gün sonra geldi hep eleştiri yapacağına bir az da olumlu yönden bakın adamlar kuaförler için bir etkinlik yapmış ne var bunda sizin bu yorumlarınız bölücülük bence her neyse bence sen çok miting izlemiş ve katılmışşın şunu da unutma gemi su aldı bu gemiyi ilk terk edecek olan da sen ve senin gibiler olacak

Ventilci
Ventilci - 4 gün Önce

Siz memleket sevgisi nedir bilmesiz şu berberlik ve kuaförlüğün okulu olsaydı berber çırağı dahi olmazdınız bu ilin ekmeğini yeyin parayı burdan kazanın sonrada başka ilin defini çalın gidin urfada berberlik yapın sizi kör etsin bu ilin ekmeği suyu nankörler

Boş beleşler güruhu
Boş beleşler güruhu - 4 gün Önce

Zavallı insancıklar, bu günde eğlencemi olur

Sosyete kuaförü neco
Sosyete kuaförü neco - 4 gün Önce

Berberler bu urfalı başkanı çokmu aramışlar

Elazigli
Elazigli - 4 gün Önce

Varol baskan kim tutar seni ankara gecelerini de bekleriz,bakma sen bu konusanlara

Elazığlı
Elazığlı - 4 gün Önce

Koyun can derdinde kasap et derdinde

Halfeti Güzellik Salonu
Halfeti Güzellik Salonu - 4 gün Önce

Memlekette Düğün salonları Bingöllüler de Berberlerde Urfalıların elinde demekki, Başkan Sıra gecesi düzenliyor Başkan adayı bilmemkim sarıçiçek de çelenk gönderiyor.

BERBER23
BERBER23 - 4 gün Önce

Program,organizasyon,ikramlıklar son derece güzel ve düzenlidi.programın yapımında ve kordinesinde emeği geçen herkese teşşkür ederim. Ayrıca Hilton otel çalışanlarına emeklerinden dolayı saygılarımı sunarım


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109