Vali Dr. Ömer Toraman Palu İlçesini Ziyaret Etti

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ilçe ziyaretleri kapsamında bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Palu ilçesini ziyaret etti.

Vali Dr. Ömer Toraman Palu İlçesini Ziyaret Etti

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ziyaretlerini sürdürüyor.

Vali Toraman Elazığ’ın Palu ilçesini ziyaret etti.

Ziyaret programında Vali Toraman’a, İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü, İl Özel İdare Genel Sekreteri, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü, AFAD İl Müdürü,  AKSA Elektrik Dağıtım Şirketi İl Müdürü ve Türk Telekom İl Müdürü eşlik etti.

Vali Dr. Ömer Toraman Palu Kaymakamlığı ve Palu Belediyesini ziyaret ederek Palu Kaymakamı Tayfun Deli ve Belediye Başkanı Bekir Yıldırım’dan bilgi aldı, ilçe, mahalle ve köy muhtarları ile koordinasyon toplantısını gerçekleştirdi.

Palu İlçesinde restorasyonu devam eden Çarşı Başı Hamamı ve Ulu Cami’nde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı, Şehit Jandarma Onbaşı Kenan Ufaktaş’ın Palu İlçesinde ikamet eden ailesini ziyaret etti.

Palu Aile Sağlık Merkezi’ni de ziyaret eden Vali Toraman 3. Doz Covid-19 aşısını da burada oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ç.Çesme 4.Etap sakini bir fakir, Engineer.
Ç.Çesme 4.Etap sakini bir fakir, Engineer. - 1 hafta Önce

Vali, Ömer Toraman!Geçen Perşembe Çatalçeşme 1-2 Etaplarda haberli ayarlanmış gezi ve incelemede bulundunuz,gayet güzel.Peki oraya giderken yol üstünde 4 Etap'a niye ugramadiniz,herhalde bizim buralar görüşünüze uygun değildi.Cami metruk ve etraf dökük haldeydi.Yani görmenizi istemeyenler vardi.Gönül ister ki,böyle organize ziyaret yerine,tek başınıza,hatta sivil araçla tebdil edip gezip görüp,buralarda ikamet eden insanların bari birkaçı ile hasbihal edip gerceklerle yüzleşseydiniz daha iyi olmaz mıydı? Zat-ı Alinizden ve akademik kariyerinizde bu beklenirdi.Selam ve Dua ile.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109