Vali Dr. Toraman “Kanal Fırat – Kanal 23” Ortak Yayınının Konuğu Olacak

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman Kanal Fırat ve Kanal 23 televizyonları ortak canlı yayınının konuğu olacak. Kanal 23 Haber Müdürü Elif Doğan ve Kanal Fırat Ana Haber Spikeri Canan Gedik Ay’ın konuğu olacak olan Vali Toraman, 2022 yılı değerlendirmesinin yanı sıra deprem konutları başta olmak üzere merak edilen soruları cevaplayacak. Elazığ gündeminin değerlendirileceği program saat: 21.00’de Kanal Fırat ve Kanal 23 ekranlarında olacak.

Vali Dr. Toraman “Kanal Fırat – Kanal 23” Ortak Yayınının Konuğu Olacak

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman Kanal Fırat ve Kanal 23 televizyonları ortak canlı yayınının konuğu olacak.

Kanal 23 Haber Müdürü Elif Doğan ve Kanal Fırat Ana Haber Spikeri Canan Gedik Ay’ın konuğu olacak olan Vali Toraman 2022 yılı değerlendirmesinin yanı sıra Elazığ gündemini değerlendirecek.

Merkez, ilçe ve beldelerdeki deprem konutları, kurası çekilen ve  çekilmeyen konutların sayısı, yapımı devam eden deprem konutlarının son durumu, Elazığ’da yıkımı gerçekleştirilen ve hasar alıp yıkımı yapılacak konutların sayısı, Vatandaşların talep ve beklentileri, Hamzabey barajı, Uluova ve Kuzova projelerinin son durumu, 2023 yılı Elazığ yatırım programı bütçesi, Elazığ’ın turizm potansiyeli, kuraklık, Elazığ’da asayiş ve güvenlik tedbirleri gibi birçok konunun masaya yatırılacağı program 21.00 ‘de Kanal Fırat ve Kanal 23 televizyonları ortak yayını ile ekranlarda olacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER