Vali Erkaya Yırık Vatandaştan Sigarayı Bırakma Sözü Aldı

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Yeni Camii’nde kıldığı cuma namazı çıkışı çayevinde vatandaşlar ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi ve çözümü hususunda ilgili müdürlere talimat verdi.

Vali Erkaya Yırık Vatandaştan Sigarayı Bırakma Sözü Aldı

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, göreve geldiği günden bu yana mesaisinin büyük çoğunluğunu, sahaya inerek vatandaşlarla bir araya gelmeye ve sorunları dinlemeye ayırıyor.

Vali YIRIK, vatandaşların taleplerini alıp anında ilgili kurum müdürlerini arayarak çözüm hususunda talimat veriyor.

Bugün cuma namazını Yeni Camii’inde kılan Vali Yırık, namaz sonrası cami yanında bulunan Yeni Cami Derneği Çayevi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Vali Erkaya Yırık, çözümü için ilgili kurum müdürlerini hemen arayarak talimat verdi.

Vatandaşlarla sohbete devam eden Vali Erkaya Yırık’ın, karşısında oturan vatandaşın gömleğinin cebindeki sigara paketi dikkatini çekti ve hemen paketi istedi.

Paketin üzerine sigarayı bırakma sözü yazısını yazarak vatandaşa imzalatan Vali Erkaya Yırık, vatandaştan sigarayı bırakma sözü aldı.

YIRIK: HERKES İÇİNDE SÖZ VERECEKSİN

Vatandaşın iş talebi üzerine Elazığ Valisi Erkaya Yırık: “Sen sigarayı bırakacaksın, ben de iş konusunda üzerime düşeni yapacağım, ama sigarayı bırakacağını herkes içinde söz vereceksin” dedi ve vatandaştan sözü aldı.

Samimi diyalogların yaşandığı bu anlar çevrede bulunan vatandaşları gülümsetti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Eren
Ali Eren - 1 yıl Önce

Sayın valimiz,gezmeniz halkla iç içe olmanız harika ,devamliligini bekleriz.
Ancak bilmem ileten oldu mu,13 bin aile çok sıkıntılı ,çok yüksek kiralarla ikamet ediyor,bir an önce söz verildiği üzere Ekim ayı içerisinde odenmesi gereken KİRA yardımları hala ödenmedi.İnsanlara cevap vermeyen,duyuru yapmayan AFAD yetkilileri bizleri hergün bankaya götürüp getirmektedir,artık bu konuda bir ses verin,Ekim ayı bitiyor,Devlet sözüne guvenmeyelim mi?

Gakkos23
Gakkos23 - 1 yıl Önce

Çok show seviyor ya demiyor ki çok temaslı çay ocakları uyarı yapmıyor kalkmış show yapıyor

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109