Vali Kaldırım Elazığ’da ki Vaka Sayısı İle İlgili Bilgi Verdi

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım Elazığ’da ki vaka sayısı ile ilgili bilgi vererek, “İlimizde 10 olan yatan vaka sayısının artmasını engellemek artık tamamen size bağlı” dedi.

Vali Kaldırım Elazığ’da ki Vaka Sayısı İle İlgili Bilgi Verdi

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım Sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Vali Kaldırım paylaşımında Elazığ’da ki vaka sayısı ile ilgili bilgi vererek uyarıda bulundu.

KALDIRIM: SAĞLIK SOKAKLARIN BOŞ KALMASINDA

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım paylaşımında, “Sevgili Elazığlılar; Salgınla il olarak başarılı bir mücadele verdik, vermeye devam ediyoruz. Ülke genelinde tedbirlerin aşama aşama kaldırıldığı bu dönemde ilimizde 10 olan yatan vaka sayısının artmasını engellemek artık tamamen size bağlı. Sağlık sokakların boş kalmasında...” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sayın valim
Sayın valim - 12 ay Önce

Kamu kurumunda çalışıyorum. Vatandaşın %80 ini maskesiz geliyor. Maske nerede dediğimizde kavga çıkıyor.Maskesiz kamu alanlarına, marketlere vb toplu alanlara girişi ile ilgili açıklama bekliyoruz. Gerekiyorsa cezalar kesilsin.Bu şekilde 10 sayısı 100 leri bulacak.

ELAZIĞLI
ELAZIĞLI - 12 ay Önce

Sayın valim şehire giriş çıkışlar açık oldukça daha çok vaka görülür.

Ferhat
Ferhat - 12 ay Önce

Yani madem böyle vaka sayısı artıyorsa elazigda neden kapatmıyorsunuz gazi caddesinde millet üst üstte çıkmış dolanıyor bu vuruşu bütün heryer atlasa bile elazig ömür boyu atlatamaz çünkü hicbir önlemi almıyor hiç kimsenin ağzında maske yok avare avare dolanıyorlar ortada

Karaca
Karaca - 12 ay Önce

Sayın valim denetimler ve kontroller yetersiz gerken cezalar uyglanmıyor

Elaziglim
Elaziglim - 12 ay Önce

Elazığ da maske kullanımı hiç yok denecek kadar az ve yeterli denetim yapılmıyor

Türkiyem
Türkiyem - 12 ay Önce

Sayın valim alisveris merkezleri açildigijdan beri çok kalabalik insanlar tehlikenin farkinda degil elazig vatandaslari cok bilincsiz

Ahmet
Ahmet - 12 ay Önce

Yasaklara son. Corona ile yaşamasını öğrenmemiz lazım. Kurtuluş yok. Corona bir Grip çeşidi olduğuna göre her zaman karşılaşacağız demektir.

Mustafa Karaca
Mustafa Karaca - 12 ay Önce

Sayin valim yesilkent camisinin altindaki market tiklim tiklim oluyor . Herhangi bir uyari falan yapan da yok saygilarimla.


SIRADAKİ HABER

banner103