Vali Kaldırım, İki Aylık Maaşını Bağışladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mağdur olan dar gelirli vatandaşlara destek olmak için Milli Dayanışma Kampanyası başlattığını açıkladı. Kampanyaya Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’da 2 aylık maaşıyla destek olacağını açıkladı.  

Vali Kaldırım, İki Aylık Maaşını Bağışladı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında mağdur olan dar gelirli vatandaşlara destek olmak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Dayanışma Kampanyası başlattı.

  

“BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında “Bu konuda da devletin öncülük etmesi gerektiğini gördüğümüz için “Milli Dayanışma Kampanyası” başlatıyoruz. “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” diyerek başlattığımız bu kampanya için, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız tarafından, bir yardım hesabı açıldı. Kampanyada toplanan paraların en doğru şekilde yerine ulaşmasını temin edeceğiz. Kampanyayı, şahsım olarak, 7 aylık maaşımı bağışlayarak açıyorum” demişti.

 

VALİ KALDIRIM, 2 AYLIK MAAŞINI BAĞIŞLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasının ardından Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım kampanyaya destek verdiğini açıkladı. 2 aylık maaşını bağışlayan Vali Kaldırım, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına bende iki aylık maaşımı bağışlayarak Aziz şehrimizin desteğini başlatıyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Sayın Vali Bey
Sayın Vali Bey - 4 yıl Önce

Teşekkürler

Metin
Metin - 4 yıl Önce

Helal olsun. Var ki bağışlıyor. Biz yarım maaşımızı bile versek 6 ay kendimize gelemeyiz.

SIRADAKİ HABER

banner137