Vali Toraman, Fiyat ve Stok Denetimi Yaptı

Elazığ Valisi Ömer Toraman, marketlerde fiyat ve stok denetimi yaptı.

Vali Toraman, Fiyat ve Stok Denetimi Yaptı

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, İl Emniyet Müdürü Celal Sel ile birlikte marketler ve depolarında incelemelerde bulundu.

Sabah saatlerinde yapılan incelemede Ayçiçek yağı başta olmak üzere temel gıda ürünlerinin stok yapma durumu ve fiyat artışları kontrol edildi.

Vali Toraman fiyatlara tek tek bakarak depoları inceledi.

Son olarak alış veriş yapıldı ve etiket fiyatları ile kasa fiyatları  karşılaştırdı.

Denetimlerin aralıklara süreceği bildirildi.

Elazığ Valiliği tarafından yapılan açıklamada “Valimiz Sayın Dr. Ömer Toraman, ilimizdeki kurumsal ve yerel marketlerde ve depolarında, ayçiçeği yağı başta olmak üzere temel gıda ürünlerinde denetim ekipleri tarafından yürütülen fiyat ve stok denetimlerini yerinde takip etti” denildi.

Video:

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2022, 15:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Valimiz'e
Valimiz'e - 6 ay Önce

Sayın Vali; Gidip mağazada stok aramayın, önce istihbarat yapıp,depolarıni tesbit ettirin,sonra baskın yapın .Bakın ;Aksaray Valisi depoyu bulduktan sonra toplatip Valiliğin önünde halka bedava dagittiriyor.Devlet olma vasfı budur.Sizin yaptığınız kusura bakmayın ama zevahiri kurtarmak,dost pazarda görsün den öte birşey değil.Aksarsy Valimize şükran duyuyorum.

Bozo 23
Bozo 23 - 6 ay Önce

Sayın vali önce benzin, mazot zamlarını durdurun. Adam 100 liraya aldığı ürünü 80 liraya satacak hâli yok.

Mert
Mert - 6 ay Önce

Sayın valim yanlış yerleri geliyorsunuz.misaş depo karabalık depo bu tarz yerleri gezin.

Dangoz 23e
Dangoz 23e - 6 ay Önce

Peki 40-50 ye aldığı mali hangi vicdanla 150 ye satıyor,ilkönce ona cevap ver.Sonra dövizle dışardan aldığımız yakıta cevap verirsin.30tl.lik atlet 25tl.biraz iyisi 40tl.daha dün aldim.Allahtan korkmaz,melunlar siziiii.Ölümüne Devlet başkanımız Tayyip Bey'in destekçisiyiz,bu keferelere yedirmeyecegiz,biline .

Bim En Pahalı
Bim En Pahalı - 5 ay Önce

Bimlere gidilmemeli bence fiyatları en çok ve en önce yükselten market. her yerde 2 kg ayçiçek yağı 55 TL ile 59 Tl arası migrosta 56 TL Yudum 64 TL ama bimde Sole midir nedir 70 TL Bim milleti sömüren market başında geliyor.

aynen hemşerim
aynen hemşerim @Bim En Pahalı - 5 ay Önce

gerçektende öyle en bim migrostandan pahalı fiyatları en önce yükselten market. biz zaten bu hale getirdik onları inş kapanırlar

SIRADAKİ HABER

banner109