Vali Toraman, Kızılay Mahallesi’nde Kentsel Dönüşüm Alanını İnceledi

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Kızılay Mahallesi Kentsel Dönüşüm alanında incelemelerde bulundu.

Vali Toraman, Kızılay Mahallesi’nde Kentsel Dönüşüm Alanını İnceledi

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, 24 Ocak 2020 depreminde hasar gören ve kentsel dönüşüme alınan Kızılay Mahallesinde incelemelerde bulundu.  

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman göreve geldiği andan itibaren çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda 24 Ocak 2020’de meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremden etkilenen Kızılay Mahallesinde yapımı devam eden kentsel dönüşüm alanlarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra kentsel dönüşüm kazısında bulunan Osmanlı dönemine ait kiliseyi inceleyen Vali Toraman, çalışanlara kolaylık diledi.

Vali Toraman'a, Vali Yardımcısı Abdulkerem Abbasoğlu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hikmet Şişecioğlu, AFAD İl Müdürü Osman Pıhtılı mahalle muhtarı ve çalışanlar eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 14:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir2323
misafir2323 - 7 gün Önce

sayın valim abdullahpaşadaki rezaletleri de görseniz vatandaş mağdur sahip çıkan kimse yok evlerden su akıyor kapılar açılmıyot boyaalar dökülüyor ödemeler başlıyor ancak ortada sorunu anlatacak kimse yok oraya birini koymuşlar vatsaptan yazdım deyip milleti oyalıyor sorunlar 20 gündür çözülmüyor kim çözecek kimi beklememiz lazım soruyorum yaşlı insanların hepsi evlere göçmüş ve mağdurlar gidip görün isterseniz

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109