Vali Toraman, “O’nun Bütün İnsanlık İçin Yol Gösterici Bir Rehber Olduğunu Unutmamalıyız”

Elazığ Valisi Ömer Toraman Mevlid Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.

Vali Toraman, “O’nun Bütün İnsanlık İçin Yol Gösterici Bir Rehber Olduğunu Unutmamalıyız”

Vali Ömer Toraman yayınladığı mesajda, “Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)’ in dünyayı şereflendirdiği gece olan Mevlid Kandiline bir kez daha ulaşmanın huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz” sözlerine yer verdi.

TORAMAN: MEVLİD KANDİLİNE BİR KEZ DAHA ULAŞMANIN HUZURU VE MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİZ

Peygamberimizin insanlığa sunduğu değerleri tekrar hatırlamalıyız diyen Vali Ömer Toraman, “Âlemlere rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)’ in dünyayı şereflendirdiği gece olan Mevlid Kandiline bir kez daha ulaşmanın huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Kandiller müstesna zaman dilimleridir. Tüm insanlığa örnek olan hayatıyla yolumuzu aydınlatan, rahmet elçimiz Peygamber Efendimiz (S.A.V.)’in doğduğu bu özel gün vesileyle onun insanlığa sunduğu değerleri tekrar hatırlamalıyız. O’nun bütün insanlık için yol gösterici bir rehber olduğunu unutmamalıyız. Bu vesile ile bütün İslam âleminin ve Elazığlı hemşehrilerimin Mevlid-i Nebevi Gecesi’ni tebrik eder, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.” İfadelerine yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Huzeyfe
Huzeyfe - 2 yıl Önce

EBM.cim.Biism."Ya eyyuhennebiyyu,İnna ersalneke Rahmetel Lil Alemin ".olan Rasulus Sakaleyn Efendimizin Ümmeti olmak şereflerin en büyüğüdür.Elhamdülillah.Salat ve Selam O' na ve onun ümmetine olsun.

Efendimiz yaşasaydı
Efendimiz yaşasaydı - 2 yıl Önce

Müslüman beldelerin bu kadar yozlaşmasından kahrederdi. Konuşmazdı bizimle

SIRADAKİ HABER