Vali Zorluoğlu Polislerimizle İftarda Buluştu

Her akşam iftar yemeğinde toplumun farklı kesimleriyle bir araya gelen Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu bu kez iftarını Çevik Kuvvet polisleri ile birlikte açtı.

Vali Zorluoğlu Polislerimizle İftarda Buluştu

Mübarek Ramazan ayında iftarını toplumun bütün kesimleriyle birlikte açmaya devam eden Vali Zorluoğlu bugünkü iftarını da Çevik Kuvvet polisleri ile birlikte yaptı.
 

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde gerçekleştirilen iftar programına Vali Murat Zorluoğlu, Emniyet Müdürü Doğan Cangül, İl Jandarma Komutanı Albay Özay Eryürek ile Çevik Kuvvet Şube Müdürü Engin Ekinay da iştirak ettiler.
 

Ramazanın güzelliklerinden birinin de iftar sofraları ile sofraları süsleyen nimetleri paylaşmak olduğuna değinen Vali Zorluoğlu, bugünü de çevik kuvvet müdürlüğünde nöbetçi polislerle iftarı beraber geçirmekten dolayı mutlu olduğunu söyledi. Çevik Kuvvet Polislerinin toplumsal olayların kontrol edilmesinde çok önemli görevler üstlendiğini kaydeden Vali Zorluoğlu, çevik kuvvet personelinin her zaman göreve hazır kabiliyette ve donanımda olmasının ilimiz ve ülkemiz açısından gurur verici olduğunu sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103