Vatandaşlar Sigara İçme Kısıtlamasını Değerlendirdi

Pandemi tedbirleri kapsamında Elazığ’ın en işlek caddelerinde sigara kullanımının kısıtlanması, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Vatandaşlar Sigara İçme Kısıtlamasını Değerlendirdi

İl Hıfzısıhha Kurulu'nun aldığı şehrin en işlek caddelerinde uygulanacak sigara içme kısıtlaması, sigara kullanmayan vatandaşlar kadar, kullanan vatandaşları da memnun etti.

Elazığ Valisi Erkaya Yırık Başkanlığında toplanan ve alınan kararlar arasında yer alan Gazi, Vali Fahribey ve Hürriyet caddelerinde sigara içme kısıtlamasına uymayanlar hakkında 900 lira para cezası uygulanacak.

Elazığlı vatandaşlar da sigara içme kısıtlamasını değerlendirdi.

VİDEO

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Oğuz
Oğuz - 3 yıl Önce

Vali bu kararlara imza atarken,acaba aklına geldi mi,biz bu mağdur depremzedelerin KİRA yardımını ödemedik ama yıldırım hızıyla kısıtlamalar getiriyoruz.Ekim bitiyor,bizleri hergün banka kapısına götürüp getiren bir yönetim olur mu? AFAD ta telefonlara bakan yok, müdürden açıklama yok,web sayfasından duyuru yok,sıkıntılı insanlar yaşıyor mu ki covid den ölsünler.Sigaraymis geçin onları.

Oğuz
Oğuz - 3 yıl Önce

Keşke her yerde uygulanabilse başkasının dumanını kimse çekmek zorunda değil.

Nihat
Nihat - 3 yıl Önce

Bunlar hukuki altyapısı olmayan jakoben uygulamalar.Sanki bütün şehir karantina altindaymis gibi kararlar alınıyor.Adanada 4.Asliye hukuk mahkemesi kararı da buna örnek.Bir taraftan kısıtlama getiriyorsunuz,bir müddet sonra 16-19 toplu taşımayı kisacaginiza ,uzatarak insanları 1 saat daha fazla sokaklarda dolaşmaya özendiriyorsunuz .Bu mudur tedbir.Halbuku 16-18 arası yapsanız insanlar iki saat daha az çarşıda olacaktı.

Murteza
Murteza - 3 yıl Önce

Miyminti geveze adam.Guya mikropcusun.Kiçini kır otur aşı geliştir.Vir vır vır.

SIRADAKİ HABER

banner137