Vatandaşlar Verilen Müjdeyi Değerlendirdi

Beklenen gün geldi cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Karadeniz’de 320 milyar metreküp doğalgaz rezervinin bulunduğunun müjdesini verdi. Elazığlı vatandaşlar da verilen müjdeyi değerlendirdi

Vatandaşlar Verilen Müjdeyi Değerlendirdi

Müjdeyi duyan vatandaşlar gururlu ve sevinçli olduklarını dile getirerek, Cumhurbaşkanı’na ve doğalgazın bulunmasından emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Cumhurbaşkanı’nın müjdesinden mutlu olan vatandaşların yanı sıra farklı beklentiler olanlarda vardı.

Vatandaş: Gururluyuz, sevinçliyiz…

Video:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur
Uğur - 9 ay Önce

Beyaz tişörtlü arkadaş Lozan Antlaşması'nın 100 yıllık bir anlaşma olduğunu söylüyor. Güler misin ağlar mısın. Hey Allah'ım. A Haber'den mi öğrendiniz bunları?

mehmet
mehmet @Uğur - 9 ay Önce

boşver ya sosyal medyadan bir iki paylaşım ezberlemişler onu okuyorlar. sorsan en son ne zaman br kitap okudun diye bön bön bakarlar.

Millet
Millet - 9 ay Önce

Yazık bu millete korkudan doğruyu ve yanlışı ifade edemez hale gelmiş. Tabi ahmak olanlarda var.
Memelet yıkılmış harabe olmuş bir tane adam bi erkek yok gerçekleri konuşacak.!
Yazık..!

Millet
Millet @Millet - 9 ay Önce

Gakgo milleti küçümsemiyorum. Sadece şehrim için üzülüyorum. Halka biraz özgüven gelmeli. Şehir harabe gerçekleri görüp ses yükseltmeli. Deprem Elazığda oluyor afad depoları vb. Malatya’ya. Bunlara karşı ses yükseltmeliyiz. Şehrime ve burada yaşayan halka üzülüyorum. Burjuva zaten yolunda..

gakgo
gakgo @Millet - 9 ay Önce

soruyu anlayıp cevap vermişler işte! sen soruyu nasıl anladın? milleti küçümseme memleket yararına iş yap

Mesela
Mesela - 9 ay Önce

Biri çıkıp demiyor sen bu şehri sor ne olacak .. sanana yerel medya doğalgazdan .

Ali Osman
Ali Osman - 9 ay Önce

Arkadaşlar rezerv dediği türkiyeye max 6 yıl yetecek seviyede doğalgaz şimdi sen geliceksin önce doğayı altüst ediceksin sonra milyonlarca tl verip oraya tesis yapıcaksın mühendisinden işçisine gazı çıkartma maliyetleri katarsan bu maliyetler o gazı çıkartmaya yeter m? 6 yıl sonra o doğal gaz tesisi çöp olucak. ben dükkan açarken 6 yıllık ömrü olan dükkan açar mıyım? ya da siz açar mısınız ? Millet açım ölüyorum dedi oylar üştü diye var olan rezervleri tekrar hortlatıp haber yapıyorlar. Böyle büyük bir müjdeydi madem neden ekonomi daha kötü yön çizdi bu açıklamadan sonra az mantık çalıştırın bari

Ufuk
Ufuk - 9 ay Önce

He gardaş A haberden oğrendik sen bu vatan hainliğini nerden öğreniyon halk tv den mi.Bu arada geçmiş olsun diyecem ama pek geçecek gibi değil daha büyük rezevler bulacaz Allah ın izniyle siz ağlaşmaya devam edin.

Akın
Akın @Ufuk - 9 ay Önce

Ufuk bu memleket senin uzerine tapulu herhalde,ulkenin sahibi saniyorsun kendini.ugur bey videodaki birinin soyledigi lozan 100 yillik bi antlasma sozunun gercek disi oldugunu soylemis.var mi belgen kanitin?lozanin ne bitis tarihi var nede gizli maddeleri.bilgin olmayan konuda yorum yapma.kimse devlete vatana dusman degil. Hukumet ile devlet arasindaki farki anlamamissiniz.hukumetin yanlisini soylemek ne zamandan beridir hainliktir?kaldiki adam sadece lozandan bahsetmis.dogalgaza deyinmemis bile.hangi cüretle hain diyebiliyorsun?dogalgaza da gelince,otuzuncu kezdir dogalgaz bulunuyor.ayni yerde ise birkac kezdir bulunuyor.diyeceklerim bu kadar.

Erol
Erol @Ufuk - 9 ay Önce

Ufuk o kadar cok sacmalamissinki cevap vermeye bile gerek yok

kadir
kadir @Ufuk - 9 ay Önce

İşte ülkedeki kutuplaşmanın güzel bir örneğini ufuk göstermiş.yukarıdaki yorumculardan Uğur bey, Lozanın 100 yıllık bir antlaşma olmadığını bu bilgiyi nerden öğrendiğinizi sormuş.verecek cevabı olmayan ufuk ise hemen "vatan haini" deyip kendini haklı konuma getirebiliyor.ülkede gelinen nokta budur.

Mustafa
Mustafa @Ufuk - 9 ay Önce

Komiksin.


SIRADAKİ HABER

banner103