Veysel Demirci’den Bakan Karaismailoğlu’na Teşekkür

Elazığlı İş İnsanı Veysel Demirci, Elazığ’ın iki önemli mahallesi Hicret ve Aksaray’ın şehir merkezine bağlantısını sağlayan demiryolu alt geçidinin kısa sürede tamamlanarak hizmete açılmasını sağlayan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na teşekkür etti.

Veysel Demirci’den Bakan Karaismailoğlu’na Teşekkür

İş İnsanı Veysel Demirci, memleketi Elazığ’a hizmetlerini sürdürüyor. İş insanı Veysel Demirci, Elazığ’a hizmet gelmesi yönünde gayret sarf ediyor.

İş İnsanı Veysel Demirci, Elazığ’ın Aksaray ve Hicret Mahallelerini yakından ilgilendiren demiryolu altgeçidinin yenilenmesi konusunda da emek harcadı.

Mahalle halkının geçiş noktası olan altgeçidin yenilenmesi için Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’ndan talepte bulunan Veysel Demirci’nin bu talebi olumlu karşılandı, bakanlık tarafından yürütülen çalışmayla altgeçit yeniden inşa edilerek modern bir görünüme kavuştu.

Elazığlı İş İnsanı Veysel DEMİRCİ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na şahsı ve mahalleli adına teşekkür etti.

DEMİRCİ, BAKAN KARAİSMAİLOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

Elazığ’la ilgili ulaştırdıkları tüm konulara Bakan Karaismailoğlu’nun büyük hassasiyet gösterdiğini aktaran Demirci, “Hicret ve Aksaray Mahallelerimiz için hayati önem arz eden demiryolu alt geçidimiz kısa zamanda modern bir şekilde hızlıca yenilerek tamamlandı.30 Bin kişiyi ilgilendiren bu mağduriyet giderildi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’na şahsım ve mahalleli adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Para seçilmesin
Para seçilmesin - 1 yıl Önce

Paraları var diye oy vermeyin. Paralı müteahitler millete depil kendilerine çalışır, yüzde 90 ı böyle.

GAKGOM
GAKGOM - 1 yıl Önce

Vayyyyy be ne hizmet …daha da unutmaz bu millet ..(:

Kazım
Kazım - 1 yıl Önce

Kıytırık bir üstgeçit için teşekkür eden bu ihale müteahhidi vekil olacağını mı düşünüyor

Kürşat KIZILELMA
Kürşat KIZILELMA - 1 yıl Önce

Tren hattı Meryem dağın eteklerine alınsın şehir içersinden çıkartsın öle teşekkür edelim çok insanımız hayatını kaybetti Başbuğ Sakıp ağa fabrika senin işin siyaset bizim işimiz demişti Elazığ’a 22 yıldır bakan

Elazığlı
Elazığlı - 1 yıl Önce

Hızlı tren hattı yapıldı, hızlı tren garı yapıldı. Gören de bunlar yapıldı zannedecek. 2053 yılı için Elazığ'a tarih verildi. Dev projeler beklerken bizimki buna teşekkür etmiş. Elazığa dev projeye gerek yok demek ki?

murat
murat - 1 yıl Önce

siyasilere yaranmak için harcadığın paranın bir kısmını bu memlekete hizmet için harcasan memlekette üç beş garibana ekmek parası kazanması için bir işletme açsan kimseye yalakalık değil halka gerçekten samimi hizmet etsen bu halk seni hayal ettiğin yere taşır ama .....

Doğru söz
Doğru söz - 1 yıl Önce

Bu Elazığ da böyle yalaka medya olduğu sürece hiçbir halt olmaz

Vatandaşın biri
Vatandaşın biri - 1 yıl Önce

Kendi aldığı ihale için teşekkür ediyorum demiyor da yapı için teşekkür ederim diyor haklı bu şehir basit bir alt geçidi alamayacak kadar aciz ve sahipsiz


SIRADAKİ HABER