Windy Hill Hotel Yöneticileri Başkan Alan’ı Ziyaret Etti

Windy Hill Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Dal ile Hotel Yöneticileri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler.

Windy Hill Hotel Yöneticileri Başkan Alan’ı Ziyaret Etti

Başkan Alan ziyarette, Elazığ’a prestij bir yatırım kazandırdıkları için teşekkür ederek başarı temennisinde bulundu.

“Elazığ’ın Marka Değerine Önemli Bir Katkı Sağlanmıştır”

Windy Hill Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Dal ile Hotel Yöneticilerini ağırlayan Başkan Alan, Elazığ’a prestij bir yatırım kazandırdıkları için teşekkür ederek, “Yıllardan beri ilimizde hizmet sektöründe başarı ile hizmet veren işadamı değerli kardeşim Hüseyin Dal ve ailesi tarafından ilimizin prestijine çok önemli bir katkı sağlayan 5 yıldızlı bir otel kazandırmışlardır. Otel gerek manzarası, gerek hizmet kalitesi ve gerekse yönetim anlamında gerçekten 5 yıldızlı olarak hizmet vermektedir. Elazığ’ın çok uzun yıllar boyunca konaklama anlamında ihtiyacını karşılayabilecek çok modern bir tesisi ilimize kazandıran Hüseyin Dal ve ailesine Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak teşekkürlerimizi sunuyorum. Bundan birkaç yıl öncesine kadar ilimize gelecek bir misafirin nerede konaklayacağı konusunda kara kara düşünürken şimdi çok şükür Elazığ bu anlamda son yıllarda çok değerli yatırımlar ve markalar kazanmıştır. Bu süreçte Windy Hill Hotel çok önemli bir yer tutmakta ve bizleri gururlandırmaktadır. Ben bir kez daha kendilerini kutluyor, bu vesile ile tüm halkımızın ve üyelerimizin bir kez daha Ramazan-ı Şeriflerini kutluyorum” dedi.

“Elazığ TSO Önemli Çalışmalara İmza Atıyor”

Windy Hill Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Dal’da Başkan Alan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanım çok güzel temennilerde ve dileklerde bulunmuş ve bizlere zaman ayırarak nezaket göstermiştir. Sayın Başkanımızın özellikle Elazığ’ın Teşvik Yasası kapsamında 6. Bölge desteklerinden istifade etmesi için vermiş olduğu mücadeleye yakından şahidiz. İşadamı olarak teşekkürlerimi sunuyorum. Elazığ’a Sayın Başkanın bu girişmeleri neticesinde çok önemli yatırımlar kazanacaktır. İlimizin yatırımlar anlamında gelişmesi de hizmet sektörü olarak bizleri olumlu yönde etkilemektedir. Ben bu vesile ile, çalışmalarında başarılar diliyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137