Yanılmaz: Destek Hizmetlerimiz Adeta Bir Fabrika Gibi Çalıştı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Belediyesi personelleri ile buluştu.

Yanılmaz: Destek Hizmetlerimiz Adeta Bir Fabrika Gibi Çalıştı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, personel buluşmaları kapsamında belediye ulaşım, güvenlik, destek hizmetleri, su ve kanalizasyon müdürlüklerinde görevli personeller ile bir araya gelerek, 5 yıllık görev süresi içerisinde gerçekleştirdikleri faaliyetleri değerlendirdiler.

İlk olarak Destek ve Ulaşım Müdürlüğü personeliyle buluşan Yanılmaz, göreve geldikleri günden itibaren şehre yapılan her çalışmada personellerle birlikte yol aldıklarını ve elde edilen her başarının arkasında personellerin azimle çalışmalarını gösterdi.

“ELAZIĞ ULAŞIMDA ÖRNEK BİR İL OLDU”

Özellikle ulaşım açısından Elazığ’ın çok aşama kat ettiğini belirten Başkan Yanılmaz, şehre kazandırılan 52 yeni otobüs ve ELBÜS’lerin ilimizi önemli bir noktaya taşıdığını ve ulaşımda örnek bir il durumuna getirdiğini kaydetti. Tamamen çevreci bir anlayışla imal edilen ELBÜS’lerin her aşamasında kendi mühendislerimizin de emeği olduğunu kaydeden Yanılmaz, Elazığ’ın sağlam bir teknik kadroya sahip olduğunu aktardı.

“DESTEK HİZMETLERİMİZ ADETA BİR FABRİKA GİBİ ÇALIŞTI”

Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün adeta bir fabrika gibi seri üretimlere geçtiğini ve belki de tarihinde en fazla bu dönemde çalıştığını kaydeden Yanılmaz, ilçelere bile üretimi yapılan maddeleri, materyalleri gönderdiklerini kaydetti.

“24 SAAT HEMŞERİLERİMİZİN HİZMETİNDE OLAN BİRİMLERİMİZ VAR”

Vatandaşlarımızın huzuru ve rahatlığı için mesai kavramı gözetmeksizin çalışan birimlerin olduğunu kaydeden Yanılmaz, “Su ve kanalizasyon müdürlüğü çalışanlarımız 24 saat boyunca bütün hemşerilerimizin hayatında titizlikle ve hassasiyetle çalışmaktalar. Hayatın her an içerisindeler ve bizleri başarılı kılanda bu duyarlılık ve hassasiyettir. Birlikte çok çalıştık, çok yorulduk ama her zaman bu memlekete hizmet etmekten onur duyduk. Hangi makamda olursa olsun bu hizmetlere devam edeceğiz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137