Yazıkonak Belediye Başkanı Çadırcı, AK Partiye Geçiyor

31 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nden belediye başkanı seçilen Hatif Çadırcı, AK Parti’ye geçiyor. Çadırcı, Salı günü gerçekleştirilen AK Parti grup toplantısında parti rozetini takacakken, korona virüse yakalandığını öğrendi.

Yazıkonak Belediye Başkanı Çadırcı, AK Partiye Geçiyor

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Saadet Partisi’nden Yazıkonak Belediye Başkanlığına aday olan ve belde halkının yüzde 50’sinden fazlasının oyunu alarak seçimleri kazanan Hatif Çadırcı, parti değiştiriyor.

Belde sakinlerinden 2 bin 571’inin oyunu alarak başkanlığa seçilen ve ardından yaptığı çalışmalarla adından sıkça bahsettiren Çadırcı, AK Parti’ye geçme kararı aldı.

Salı günü gerçekleştirilen AK Parti Grup toplantısında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından parti rozeti takılacak olan Çadırcı, korona virüse yakalandı.

Grup toplantısına katılacak olanlardan istenen korona virüs testi nedeniyle test yaptıran Başkan Hatif Çadırcı’nın testi pozitif çıktı.

Evde tedavisine devam eden ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Çadırcı’nın, karantina sürecinin arından AK Parti rozetini takacağı öğrenildi.

1972 yılında Bingöl’ün Yedisu ilçesine bağlı Kabaoluk köyünde dünyaya gelen Çadırcı, Belli bir süre yurt dışında Avusturya’da yaşayıp sonrasında Türkiye’ye dönüş yaptı. Yazıkonak Belediye Başkanlığı için 2014 yılında Saadet Partisi’nden aday olan Hatif ÇADIRCI az bir oyla seçimi kaybetti. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde ise kaybettiği başkanlığı seçmenlerinin oyları ile kazandı.

Lise mezunu olan Hatif Çadırcı evli ve 4 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2020, 16:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayri
Hayri - 4 ay Önce

başarısız ve faydasız bir isimdi yerini bulmuş

ömer
ömer - 4 ay Önce

SAC EKMEĞİ

.
. @ömer - 4 ay Önce

Sac ekmeği hızlı dönmezse yanar. Hızlı hızlı dönmesi gerekiyor.

Mert hakan
Mert hakan - 4 ay Önce

Ewet göreve gelir gelmez en az 30 tane garibanı ekmeğinden ettirip yaptığı taraflı başkanlıkla adından başarıyla söz ettiren sadece oy verenlerinin başkanı

Eşref
Eşref - 4 ay Önce

Başka hakikati ve oyunları görmüş,ayrılık azabına son vermiş.Birlikte rahmet vardır demiş.Allah hayırlı etsin.

Dersimli
Dersimli - 2 ay Önce

Yanlış bir hareket seçmene küfür etse bundan iyi

SIRADAKİ HABER

banner7