Yeliz Öğretmen, Okulları Çocuklar İçin Renklendirmeye Devam Ediyor

Bilim ve Sanat Merkezi Görsel Sanatlar Öğretmeni Yeliz Tuğal her hafta bir okulu ziyaret ederek okul duvarlarını çocuklar için eğitim içerikli resimlerle süslemeye devam ediyor.

Yeliz Öğretmen, Okulları Çocuklar İçin Renklendirmeye Devam Ediyor

Elazığ’da birçok okulda duvar resmi yapan Görsel Sanatlar Öğretmeni Yeliz Tuğal bu hafta da Fatih Mehmet İlkokulunu ziyaret ederek duvar resmi çalışması yaptı.

Öğrenciler ile birlikte yaptığı resimleri büyük beğeni toplayan Yeliz öğretmenin son çalışmasına Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’te eşlik etti.

GÜRTÜRK: BİRÇOK OKULDA YELİZ ÖĞRETMENİMİZİN ÇALIŞMALARIYLA KARŞILAŞIYORUM

Yeliz öğretmenin çalışmasını inceleyen Müdür Gürtürk, “Birçok okulumuzu gönüllü olarak ziyaret eden ve boş zamanlarını bu okullarda eğitim içerikli duvar resimleri yaparak değerlendiren öğretmenimize teşekkür ediyorum. Gittiğim birçok okulda Yeliz öğretmenimizin çalışmalarıyla karşılaşıyorum. Boş zamanlarını bile okullarımıza hizmet ederek değerlendiren öğretmenimize teşekkür ediyorum” dedi.

Müdür Gürtürk çalışmalarından dolayı Yeliz Tuğal’a Teşekkür Belgesi vererek başarılarının devamını diledi.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2021, 11:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Adaletsiz dünya
Adaletsiz dünya - 1 yıl Önce

Öyle öğretmenler biliyorum ki, köylük gibi yerlerde yıllwrca okulun bokumu püsürünü çeker, öğrencilerine baba anadan daha yakın yaklaşıp mümkün olduğunca ihtiyacını karşılar, kimse gidipte onlara bu ir teşekkür etmez...Allah görüyor ayrı ama bu tür öğretmenleride görmek lazım

hüseyin kömürcü
hüseyin kömürcü - 1 yıl Önce

Emeğinize sağlık Sayın Hocam..

öğretmenin ellerine sağlık
öğretmenin ellerine sağlık - 1 yıl Önce

öğretmenin ellerine sağlık, tebrik ederim. ama bu müdürü görmek istemiyoruz vasatın teki. müdürlük binası yok öğretmen evi yok. doğru düzgün okul yok şehirde ortalıkta dolanıyor bey efendi kendisine...

Halim güler
Halim güler - 1 yıl Önce

Hey güzel yürekli kadın,dünya senin gibilerin sırtında yüzüyor. Sağol varol

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109