Yeni Yılın İlk Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

2023 yılının ilk koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, 2022’nin zor bir yıl olduğunu ifade etti.

Yeni Yılın İlk Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Koordinasyon Kurulu toplantısı İl Özel İdaresi Meclis Salonunda gerçekleştirildi.

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında gerçekleştirilen 2023 yılının ilk koordinasyon toplantısında Vali Yardımcıları, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, Kaymakamlar, İl Genel Meclis Üyeleri, İlçe ve Belde Belediye başkanları, kurum müdürleri katıldı.

Toplantıda 2023 yatırım programı ile ilgili bilgiler aktaran Dr. Vali Toraman, bir önceki yılın zor bir dönem olduğunu kaydetti.

TORAMAN: YEREL YÖNETİMLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Vali Toraman, “2023 yılı yatırım programı Resmi Gazete’de yayımlandı. Bu çerçevede ilimizde de önem taşıyan takibi yapılan projelerimiz ile ilgili detaylar belli oldu. Önümüzdeki süreç içerisinde hem ihtiyaç duyulduğunda ekipler tedarik etmek suretiyle projelerimizi biran önce tamamlayarak hayata geçmesi için el birliği ile gayret göstereceğiz. 2022 yılında yatırımların hayata geçirilmesinde özveri ile gayret gösteren tüm kurum ve kuruluşlarımıza bütün yerel yönetimlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Elazığ Valiliği İl Planlama Müdür Vekili Aslı Kabakaş da, 2023 yılında bin 88 proje uygulandığı ve bu projelerin toplam tutarının 14 Milyar 427 Milyon lira olduğunu ifade etti.

Toplantı kurum müdürlerinin yatırım programları ile ilgili bilgiler vermesi ile devam etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109