Yeniden Refah Partisi İlçe Divan Toplantılarına Başladı

Geçtiğimiz haftalarda olağan genel büyük kongresini yapan Yeniden Refah Partisi’nin il teşkilatı, Karakoçan, Kovancılar, Sivrice ve Maden’de ilçe divan toplantıları gerçekleştirdi.

Yeniden Refah Partisi İlçe Divan Toplantılarına Başladı

Geçtiğimiz günlerde Ankara Arena’da 2. Genel Kurulunu yapan Yeniden Refah Partisi, il ve ilçelerdeki çalışmalarına hız verdi.

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Teşkilatı bu kapsamda Karakoçan, Kovancılar, Sivrice ve Maden İlçe Divan Toplantılarını gerçekleştirdi.

Toplantılarına Karakoçan İlçesi’nden başlayan İl Başknaı Ömer Ateş, Karakoçan’ın Mevlana yürekli insanlarının tarihin her döneminde kendilerine destek olduğunu dile getirerek, birçok potansiyele sahip olmasına rağmen bu değerlerin yeterince değerlendirilemediği için kalkınma sürecini eksik kalan ilçenin, kendi iktidarları döneminde hak ettiği konuma yükseleceğini ifade etti.

Karakoçan İlçe Divan toplantısının ardından Kovancılar ilçesine geçen Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Divan Toplantısında partilileri ile bir araya geldi.

Kovancılar’ın hızla gelişen ve kalkınan bir ilçe olmasına rağmen hem tarım ve hayvancılık hem de üretimde sorunlar yaşadığını ifade eden Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Ateş, kendi iktidarları döneminde Kovancılar’ın bir üretim üssü haline geleceğini söyledi.

Daha sonra Sivrice İlçesine geçerek divan toplantısını gerçekleştiren Yeniden Refah Partisi heyeti, partililerle bir araya geldiler. Sivrice İlçesinin ardından Maden İlçesine geçen heyet, ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109