Yeniden Refah Partisi Merkez İlçe Başkanı Belli Oldu

Yeniden Refah Partisi Merkez İlçe Başkanlığına Sinan Boydak atandı.

Yeniden Refah Partisi Merkez İlçe Başkanı Belli Oldu

Yeniden Refah Partisi Merkez ilçe başkanlığında görev değişimi yapıldı.

Yeniden Refah Partisi Kongresinde İl Yönetim Kurulu Üyesi seçilerek Halkla İlişkilerde Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Hakan Pamukçu’dan boşalan Merkez İlçe Başkanlığına Sinan Boydak atandı.

Yeniden Refah Partisi Genel başkanı Fatih Erbakan’ın katılımıyla Kızılcahamam’da gerçekleştirilen “Seçime Hazırlık Kampı”na katılan Sinan Boydak, Genel Merkezin görevlendirilmesiyle Merkez İlçe Başkanlığı görevine getirildi.

1971 yılında Elazığ’da doğan Sinan Boydak, 1987 yılından itibaren Milli Gençlik Vakfı ve Refah Partisi bünyesinde çeşitli kademelerinde görev aldı. Siyasi çalışmalarla birlikte değişik STK’larda görev alan Boydak, Erbakan Vakfı Elazığ Şubesinin kuruluşunda görev aldı ve yönetim kurulu üyeliği yaptı. Atatürk Üniversitesi Erzincan MYO ile Anadolu Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi mezunu olan Boydak, değişik sektörlerde yönetici pozisyonunda çalıştı. Yerel televizyon kanalları ile gazetelerde köşe yazarlığı yanında iş dünyası ve STK’lara danışmanlık görevlerinde bulunan Boydak, 2021-2022 yılları arasında Elâzığ OSB Başkan Danışmanlığı görevini yürüttü. Bir mermer fabrikasında müdürlük görevini yürüten Boydak evli ve üç çocuk babası.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109