Yerel Yönetimler İstişare Ve Değerlendirme Bölge Toplantısı

Erzurum’da AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı düzenlendi. AK Parti Belediye Başkanlarının katıldığı toplantının verimli geçtiğini aktaran Başkan Şerifoğulları, toplantının hayırlı hizmetlere vesile olacağına inandığını kaydetti.

Yerel Yönetimler İstişare Ve Değerlendirme Bölge Toplantısı

Erzurum’da AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı düzenlendi.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Mehmet Özhaseki ve yardımcıları ile birlikte AK Parti belediye başkanları katıldı.

Düzenlenen istişare toplantısına, Elazığ’dan da birçok kişi katıldı.

AK Parti belediye başkanlarının katıldığı toplantının verimli geçtiğini aktaran Başkan Şerifoğulları, toplantının hayırlı hizmetlere vesile olacağına inandığını kaydetti.

ŞERİFOĞULLARI: MARKA OLAN AK PARTİ’MİZE EN GÜZEL ŞEKİLDE KATKI SUNACAĞIZ

Gönül Belediyeciliği ile Sosyal Belediyeciliği en iyi şekilde yaparak bu alanlarda markalaşmış olan AK Parti’ye Elazığ’dan da en güzel katkıyı sunmayı hedeflediklerini kaydeden Başkan Şerifoğulları, “Erzurum’da yaptığımız ve 3 gün süren bölge toplantımız gayet güzel ve verimli geçti. 15 ilden 103 belediye başkanımızla birlikte katıldığımız toplantıda bakan yardımcılarımız, il genel meclis başkanlarımız, büyükşehir belediyesi başkanlarımız, il başkanlarımız, il yerel yönetimler başkanlarımız, il kadın ve gençlik kolları yerel yönetimler başkanlarımız da yer aldı. Belediyeciliğin geçmişi ve geleceği konularında önemli bilgilendirmelerde bulunulan toplantıya katılan tüm belediye başkanlarının AK Belediyeciliği en güzel şekilde yaşatacağına yürekten inanıyorum. Bizler de Elazığ’ımızda AK kadrolarla birlikte el ele vererek hem Gönül Belediyeciliğini hem de Sosyal Belediyeciliği üst seviyelere taşıma gayreti içerisinde olacağız. Bu alanlarda marka olan AK Parti’mize en güzel şekilde katkı sunacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2019, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109