Yıldırım: Elazığ’ımızı Dilim Döndüğünce Anlatmaya Çalıştım

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Gazeteci Sinan Akyüz’ün moderatörlüğünde sosyal medya platformu Twitter üzerinden canlı yayınlanan “Gündeme Dair” programının konuğu oldu.

Yıldırım: Elazığ’ımızı Dilim Döndüğünce Anlatmaya Çalıştım

Gazeteci Sinan Akyüz’ün hazırlayıp sunduğu ve Twitter üzerinden canlı olarak yayınlanan “Gündeme Dair” programının konuğu AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım oldu.

Elazığ başta olmak üzere birçok farklı şehirden katılımcının yer aldığı Twitter Sohbet Odası programına yurtdışından da çok sayıda izleyici katıldı.

Siyaset, kültür, turizm, ekonomi ve spor başta olmak üzere birçok konuyla ilgili merak ettikleri soruları soran katılımcılar, yaklaşık 4 saat süren programda sabırla, özveriyle ve içtenlikle tüm soruları cevaplandıran İl Başkanı Yıldırım’a teşekkür etti.

YILDIRIM: ELAZIĞ’IMIZI DİLİM DÖNDÜĞÜNCE ANLATMAYA ÇALIŞTIM

İl Başkanı Yıldırım, program sonunda yaptığı değerlendirmede, “Gazeteci Sinan Akyüz’e ve diğer katılımcılara çok teşekkür ediyorum. Bu programda kendimi, teşkilatımı, Elazığ’ımızı dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Tabi programda sadece Elazığ’dan değil, ülkemizin farklı şehirlerinden de katılımcılar vardı. Afrika’dan, Avustralya’dan, Hollanda’dan hatta Amerika’dan bile katılımcılar odaya geldiler. Tabi bu kadar farklı çeşitte insanın yer aldığı bir ortamda Elazığ’ımızın adını duyurmak, Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasetini anlatmak bizler için çok özel ve anlamlıydı. Sohbet odasında bulunan tüm katılımcılara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yazılan “Daha Adil Bir Dünya Mümkün” kitabını hediye edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Elazığlı
Elazığlı - 1 yıl Önce

Elazığ sorunlarını konuşulmadı, şak şak, takla ve her şey mükemmel.
He he...

Elazığ
Elazığ - 1 yıl Önce

Eski Elazığ olsaydı anlat aydın, şimdiki Elazığ'ın nesini anlatacaksın. Kültürlü ve öz Elazığlı insan sayımız oldukça azalmış. Civar illerden ve Suriye'den göç almış ve kültürel ve yerel özellikleri bozulmuş Elazığ'ın nesini anlattın.

Cemal
Cemal - 1 yıl Önce

İnsanın bazı keşkeleri vardır. Kendi adıma söyleyeyim geçmişe dönebilsydim bunlara oy vermezdim, bunların politikalarını hunharca savunmazdim, bunların yüzünden dostlarımla aramı bozmazdim. Bu keşkeler bana ancak bir hayiflanma getirir ancak vicdanımı bu seçimde rahatlatıp bunlara oy vermeyeceğim. Son olarak bunlara oy verdiğim için ve bunları savunduğum için kalbini kırdığım herkesten özür dilerim

Sen anlatamazsın
Sen anlatamazsın - 1 yıl Önce

19 yıldır iktidarda olan il başkanı dertleri anlatmış Depremde herkes akp MHP yi gördü Elazığ’da oy yok

Scarface
Scarface - 1 yıl Önce

Sizin diliniz anca yalana döner

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109