Yıldırım: Takdire Şayan Bu Mücadelenin Kahramanlarını Gönülden Kutluyorum

Elazığspor’un Fatsa Belediyespor ile olan karşılaşmasında galibiyetinin ardından AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, kulübü tebrik etti. Yıldırım, “Elazığspor'un uzun haftalar kümede kalma savaşı verdiğini anımsatan Başkan Yıldırım, “Takdire şayan bu mücadelenin kahramanlarını gönülden kutluyorum” dedi.

Yıldırım: Takdire Şayan Bu Mücadelenin Kahramanlarını Gönülden Kutluyorum

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, son hafta evinde seyircisiz oynadığı maçta rakibini mağlup ederek ligde kalmayı başaran Elazığspor'un teknik heyet ve yöneticilerini tebrik etti.

YILDIRIM: TAKDİRE ŞAYAN BU MÜCADELENİN KAHRAMANLARINI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM

Başkan Yıldırım mesajında ayrıca şu ifadelere yer verdi; "TFF 3. Lig 1. Grup'ta kümede kalma savaşı veren Elazığspor, son hafta maçında Fatsa Belediyespor’u yenerek ligde kalmayı garantiledi. Elazığ'ımızın en önemli marka değeri olan çocukluk aşkımız Elazığspor'umuzun bulunduğu durumdan çıkabilmesi için başlatılan kampanyalara ve organizasyonlara mümkün olduğunca katkı sunmaya çalıştık. Uzun yıllar yöneticiliğini yaptığım ve onlarca yıldır üyeliğim bulunan şanlı Elazığspor'umuz için şahsım ve temsil ettiğim siyasi kimlik adına üzerime düşen ne varsa yapmaya çalıştım, bundan sonra da bu desteğimiz devam edecek. El ele vererek birlik ve beraberlik içerisinde tarihi çınarımızı hep birlikte ayağa kaldıracağımıza tüm kalbimle inanıyor, kümede kalma mücadelesinde emeği olan Belediye Başkanımız Sn. Şahin Şerifoğulları’na, futbolcularımıza, teknik heyete ve cefakar Elazığspor taraftarına yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sezin Yank
Sezin Yank - 3 hafta Önce

Demirciyi yanına almamışsın niyeki. Hep beraber kutlayaydınız. Küme düşmeme başarısını kutlamanız takdire şayan. Elazığ hizmette küme düştü, siyasette kalite düştü. amatöre düşmemiş diye sevinmek. Çok komiksiniz. hepiniz...

kukla başkan
kukla başkan @Sezin Yank - 3 hafta Önce

kukla olan serkan başkan hiç görünmüyor.adamı boşa çıkardılar

Alperen BOZKURT
Alperen BOZKURT - 3 hafta Önce

Serkan Başkan , Ak Parti İl Başkanına da ayar verir muhtemelen. Çünkü kulübü siyasetten uzak tutacağını beyan etmiş ve Gürsel Erol ‘a da haddini bildirmişti. Kulüp küme düşmekten son hafta kurtulmuşken ve İl başkanı son ana kadar ortada yokken birden ucuz kahramanlığa soyunması Serkan Başkanı sinirlendirecektir.

Mert
Mert @Alperen BOZKURT - 3 hafta Önce

Kuklalar ne zaman oynatıcılarına karşı çıkmışki bugünde çıksın.serkan nerde gecesini gündüze kattı kendi ortada yok.adamı böyle çöp ederler başkannnnn

NOKTA
NOKTA - 3 hafta Önce

Sahi Elazigsporun sahibi benim diyip Elazigspor atkısıyla miting alanında şov yapanlar nerede. Elazigspor adım adım kapanmaya giderken Elazigspor üzerinden prim yapmaya çalışanlar daha sonra hicbirsey yapmayarak Elazigsporun bu noktaya gelmesine yol açan kimler. Elazigspora sahip çıkış neden 2. Yarının sonlarına doğru yapıldı adım adım düşerken neden müdahale edilmedi. Seçim hesapları ile Elazigpor geçici kurtarilsada yine aynı son kacinilmaz olur. Gelin siyaset üstü takıma sahip çıkın bugün kahramanlastirdiginiz kişiler dün neydi

Elazığspor
Elazığspor - 3 hafta Önce

Elazığspor' un düştüğü duruma bakarmısınız, sanki yeniden süper lige çıkmışız. Sayın il başkanı seçim seneye olmasaydı belediye başkanı kılını dahi kıpırdatmazdı.

Hüseyin
Hüseyin - 3 hafta Önce

Millet takımına sahip çıkıp süperlige çıkmasına sevinirken biz 55 yıllık takımın amatöre düşmediğine seviniyoruz. Teeee

yıldırım
yıldırım @Hüseyin - 3 hafta Önce

Elazığsporun bu utanç durma gelen hikayesinin kahramanları sizlersiniz.

ERCAN
ERCAN - 3 hafta Önce

Show. Amatöre düşecek takım amatöre dusmedi diye siyaseten rant peşindeler. Elazığsporun yeri buralar mi olmalıydı? Bu takımı gereksiz borclandirip bu hallere düşünenler nerede? Bu takıma ne kadar para verdiniz?kaç formasını aldınız? Laf kalabalığından başka bir şey yok.

İsimsiz Kahraman
İsimsiz Kahraman - 3 hafta Önce

Hayatınızda ilk defa küçük böylesine küçük bir başarı elde ettiniz ya; yıllar yılı bunun reklamını yaparsınız daha. Elazığspor'umuzu kümede tutmayı ulaşılması imkansız bir hedef olarak lanse etmeyi bırakın da bu takımı önümüzdeki sezonlarda şampiyonluk yarışına sokacak hamlelerde bulunun şimdiden. Kaldı ki bu başarının mimarı ne sizlersiniz ne de basiretsiz, beceriksiz ve son derece duyarsız vekillerinizdir. Şahin Şerifoğulları'dır bu başarının mimarı. O da bu hamlesiyle size seçim kazandıracağını düşünüyorsa hayal kırıklığına uğrar. Elazığspor'un hedefi hiçbir zaman kümede kalmak olamaz. Elazığspor çok büyük bir camiadır. Kirli siyasetinizin çok üstündedir.

Serkan
Serkan - 3 hafta Önce

Vay beee su Elazığın düştüğü duruma bakın takım küme düşmemiş diye seviniyorlar. Çıtaya yükselişe bakarmısınız.


SIRADAKİ HABER

banner109

banner117