Yılmaz: Dünyada Benzeri Görülmemiş Bir Direnişle Karşılaşmışlardır

Asrın İş Adamları Derneği Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim Yılmaz, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Yılmaz: Dünyada Benzeri Görülmemiş Bir Direnişle Karşılaşmışlardır

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Asrın İş Adamları Derneği Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim Yılmaz bir mesaj yayımladı.

YILMAZ: DÜNYADA BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ BİR DİRENİŞLE KARŞILAŞMIŞLARDIR

Başkan Yılmaz, “Tarih, 15 Temmuz 2016 Ülkemizin en uzun ve en karanlık gecesi. Üniforma giymiş hain bir grup; milletin tankını, topunu ve tüfeğini millete doğrultmuştur. Aziz milletimizin tarih boyunca hiçbir güce teslim etmediği iradesini, esir almayı ve kendi emelleri doğrultusunda boyun eğdirmeyi planlayan hainler, Türk Milletinin dimdik duruşu ve dünyada benzeri görülmemiş bir direnişle karşılaşmışlardır. Bu hain darbe teşebbüsü, tarihi kahramanlık ve zaferlerle dolu milletimizin genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla ve erkeğiyle yeni bir destan yazılarak bastırılmıştır. Milli değerlerimize ve egemenliğimize sahip çıkmanın en önemli vazifelerimizden biri olduğunu ifade ederek, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü kutluyor, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize de şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137