Yoğun Katılımla Açıldı...

Koza Çocuk Akademisi, üniversite mahallesinde yoğun katılımla açıldı. Açılışta çocuklar halay çekti, büyükler alkış tuttu, ortaya keyifli görüntüler çıktı.

Yoğun Katılımla Açıldı...

Koza Çocuk Akademisi, Cumhuriyet Mahallesi’nde hizmete girdi.

Tuba Demirkıran ve Mehtap Öztürk’ün ortaklığı ile açılan çocuk akademisinin açılışına Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Kazım Özgür, ETSO Başkanı İdris Alan, İş Adamı Ali Şekerdağ ve çok sayıda davetli katıldı.

“Çocuklar geleceğimizin teminatı”

Açılışta konuşma yapan Elazığ Ticaret Ve Sanayi Odaları Başkanı İdris Alan, ”Sayın Mehtap Öztürk ve Tuğba Demirkıran’ın ortaklaşa açtığı ‘Koza Çocuk Akademisi’ inşallah ilimize hayırlı olur. Toplumumuzun teminatı olan çocukları yetiştirmelerine sebep olmaları dileklerimle Allah hayırlı uğurlu etsin” dedi

“Güzel şeyler yapmayı hedefliyorum”

Koza Akademisi Kurucusu Mehtap Öztürk,“Bugün çok heyecanlıyım. Çünkü çok sevdiğim bir işe adım attım. Bugün açılışımızı hepinizle birlikte yapıyoruz. Biliyorsunuz çocuklar geleceğimizin teminatı. Onları annelerinden sonra ilk emanet ettikleri yerler anaokulları. Burada çok güzel şeyler yapmayı hedefliyorum. Bir anne olarak, bir hoca olarak heyecanlıyım. İnşallah şehrimize hayırlı olur ”diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137