‘Yüreğe Dokunan Öğretmen’den Konferans

Eğitim Bir Sen 1 No’lu şubenin katkılarıyla düzenlenen ‘Yüreğe Dokunan Öğretmen” konulu konferansta Eğitimci – Yazar Hacı Ormanoğlu hayat tecrübelerini paylaştı.

‘Yüreğe Dokunan Öğretmen’den Konferans

Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şubenin katkılarıyla konferans düzenlendi.

Eğitimci – Yazar Hacı Ormanoğlu tarafından verilen “Yüreğe Dokunan Öğretmen” konulu konferans Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen üyeleriyle buluşan Goncalar Solmasın Dernek Başkanı Hacı Ormanoğlu, konferanslarda kazandığı tecrübeleri paylaştı.

Ormanoğlu, “Türkiye’yi dolaşıyoruz birilerinin yüreğine dokunmaya çalışıyoruz memleket Elazığ’da goncalar solmasın dedik daha bu memlekete, çocuklarımıza vefa borcumuz var. Birçok okula gidip seminer verdiğimizde Karakoçan’a gittik bir lisede seminer verirken liseli gençlere küçük kâğıtlar dağıttım ne olur dedim görüşlerinizi yazın gerekirse beni eleştirin. Herkes bir şeyler yazmıştı bir ablamız bir gemi yapmıştı kâğıttan gemi. Dedim herhâlde biz ablayı sıktık kâğıtla uğraşıyor eve gittim o kağıtların hepsini okudum saklıyorum hepsini o gemiyi merak ediyorum. Gemiye Hacı Öğretmen anlattıkların çok güzeldi çok faydalandık çok istifade ettik lütfen başka limanlara da uğra yazıyordu” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2023, 18:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137