Yurtlarda Kandil Coşkusu

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Elazığ Yurtlarında Mevlid Kandili; Kur'an-ı Kerim tilavetleri, dualar ve sohbetler yapılarak büyük bir çoşkuyla eda edildi. İl Müftüsü Selami Aydın'ın Ömer Bilginoğlu Yurt Müdürlüğünde, Vaiz İsa Tunç ve Ali Rıza Özdemir'in Ahmet Kabaklı Yurt Müdürlüğünde, Manevi Rehberlerin ise Fırat Yurt Müdürlüğü, Fethi Sekin Yurt Müdürlüğü, Harput Yurt Müdürlüğü, Sare Ana Yurt Müdürlüğü ve İzzetpaşa Yurt Müdürlüğünde programlara katılmasıyla çok sayıda öğrencinin iştirak ettiği yurtlardaki kandil programlarında öğrencilere İlimiz yöresel ürünü olan orcik ikramında bulunuldu.

Yurtlarda Kandil Coşkusu

Öte yandan Harput Yurt Müdürlüğünde düzenlenen Mesleki Çalışma toplantısında Psikiyatrist Dr. Ömer Deniz öğrencilerimizle buluştu.

EREN: İSLAM ÂLEMİNİN MEVLİD KANDİLİ'Nİ KUTLUYOR, BİRLİĞİMİZE, BERABERLİĞİMİZE VE HAYIRLARA VESİLE OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, " Ben bir kez daha milletimizin ve tüm İslam âleminin Mevlid Kandili'ni kutluyor, birliğimize, beraberliğimize ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bu kapsamda Yurtlarımızda düzenlediğimiz Mevlid Kandili Programlarına katılımlarından dolayı İl Müftümüz Sayın Selami Aydın'a, İl vaizlerimize, yurtlarımızda görevli Manevi Rehberlerimize, öğrencilerimize ayrıca Harput Yurdumuzda düzenlediğimiz Mesleki çalışma toplantısına katılarak öğrencilerimizi bilgilendiren Psikiyatrist Dr. Ömer Deniz hocamıza çok teşekkür ediyorum. "ifadelerine yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
asayiş berkemal
asayiş berkemal - 1 yıl Önce

öyle bi foto koymuşsunuz asayiş şube mermi yakaladı zannettim. Hayırlı Kandiller

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109