ZİÇEV 35 Yaşında

Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı, 35. Yılını, eğitim gören çocuklar ve ailelerle birlikte kutladı.

ZİÇEV 35 Yaşında

Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı, 35 yaşını düzenlenen etkinlikte kutladı.

ZİÇEV Kurum Müdürü Müfide Kangal, “Vakıfımız 1990 yılından bu yana özel çocuklarımızın ebeveynlerinin çabaları ile kurulmuş bir vakıftır. Bugüne kadar güvenle büyük bir kalite ile eğitimimiz devam etmektedir. ZİÇEV Türkiye genelinde 14 şubeden oluşmaktadır. Bu 14 şubemiz başarıdan başarıya koşmanın tadını hala doyasıya yaşamamıştır. Çünkü başarı ZİÇEV içindir. Amacımız çocuklarımız için iyi bir eğitim, güvenli bir ortam ve ileriye dönük yaşamlarında kaliteli, sağlıklı yaşama kalitesini yükselterek onların hayatlarını idare etmektir ”dedi.

Amaçlarının özel çocuklarımızın varlıklarını benimsemek, onlara yardımcı olmak olduğunu ifade eden ZİÇEV Kurum Müdürü Kangal, onlara acımanın aksine onları çok sevmek ve onlara karşı özgüvenli ve özverili, onlara yaklaşmakla mutlu oluyoruz. Art niyetsiz, sevgi dolu, öğrettikçe öğrenen yavrularımız, anne ve babalarından sonra bizlere emanet. Yaş sınırı olmaksızın sunduğumuz hizmetler ve alınan başarılı sonuç, mutluluğumuzu arttırmakta ve çalışmalarımızı daha da kamçılamaktadır ”diye konuştu.

Programda vakıf öğrencilerinin gösterileri yer aldı. Birbirinden özel çocuklar, birbirinden farklı görüntüler sergiledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2017, 16:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103