Elazığ’da, Fırın üzerine hizmet verecek olan yeni bir işletmenin açılışı yapıldı.

Güney Çevre Yolu Yemişlik 1.Etap Bölgesinde, Mahalle Halkının Ekmek İhtiyacını karşılayacak fırının açılışına Ak parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ Fırıncılar Odası Başkanı İlhan Yıldız, ve davetliler katıldı.

YILDIZ: DEVLETİMİZİN ŞEFKAT ELİ ÜZERİMİZDEYDİ

Elazığ Fırıncılar Odası Başkanı İlhan Yıldız, işletmenin hayırlı olmasını dileyerek “Bugün açılışını yapacağımız fırınımızın Kazım Keleş, Hüseyin Keleş ve Osman Keleş kardeşlerimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bugüne kadar bu işletmelerin yapılmasında emeği geçen kıymetli bakanımız Süleyman Soylu, Murat Kurum bakanımızın emekleri çok oldu. Deprem anından sonuna kadar yanımızda oldular ve devletimizin şefkat eli üzerimizdeydi ve şuana kadar da devletimizin şefkat eli üzerimizde devam ediyor” dedi.

DEMİRBAĞ: GÜZEL BİR PROJE MODERN BİR FIRIN

AK parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ da işletme sahiplerine hayırlı kazançlar dileyerek, “Cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun kısa süre içerisinde bütün bu konutları, iş yerlerini yavaş yavaş eksik kalanları da kuralar çekiliyor, inşa ediliyor hepsini inşallah bitirip zaten teslim edecek. Ülke genelinde de büyük bir konut kampanyası var ev sahibi olmayanları ev sahibi yapmak için bir kampanya başlatıldı. Bu bakımdan müteşekkiriz. 2023 seçimlerinde Türkiye’nin geleceği açısından milletimizin geleceği açısında çok büyük önem arz ediyor. Güzel bir proje modern bir fırın Allah hayırlı uğurlu etsin” ifadelerini kullandı.

İşletme sahipleri Süleyman Çelik, Hüseyin Keleş ve Osman Keleş açılışa katılan herkese teşekkür etti.