Özdemir: "Sen rahat uyumazsan, ben rahat uyuyamam"

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) GENEL BAŞKAN YARDIMCISI İSMAİL ÖZDEMİR, SARIZ'IN MAHALLELERİNE YAPTIĞI ZİYARETLERDE, VATANDAŞLARIN SIKINTILARINI GİDERMEYE ÇALIŞTI. ÖZDEMİR, DEPREMDE EVİ HASAR GÖREN BİR VATANDAŞIN SIKINTISINI GİDERMEYE ÇALIŞIRKEN, "SEN RAHAT UYUMAZSAN BEN RAHAT UYUYAMAM" DİYE KONUŞTU.

Özdemir: "Sen rahat uyumazsan, ben rahat uyuyamam"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Sarız’ın mahallelerine yaptığı ziyaretlerde, vatandaşların sıkıntılarını gidermeye çalıştı. Özdemir, depremde evi hasar gören bir vatandaşın sıkıntısını gidermeye çalışırken, "Sen rahat uyumazsan ben rahat uyuyamam" diye konuştu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, memleketi olan Sarız ilçesine bağlı olan mahallelerde çeşitli çiyaretlerde bulundu. Ziyaretler çerçevesinde vatandaşların sıkıntılarını da dinleyen Özdemir, Çavdar mahallesinde evi Kahramanmaraş depreminde zarar gören bir vatandaşın komşusunda kaldığını öğrendi. Çavdar Mahallesi’nde 4 konteyner ihtiyacı olduğunun iletilmesi üzerine MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir, Vali Gökmen Çiçek’i telefonla arayarak, "Kahramanmaraş’taki deprem, Sarız ilçemizi de etkiledi. Sizin de çabalarınızla bölge afet kapsamına alındı. Sarız’da bir çok hane depremden etkilendi ve ağır hasarlı. Burada bir annemiz var. Acil konteyner talebimiz var. Komşunun evinde kalıyor. Çavdar mahallesinde 4, Sarız ilçesinde ise 12 konteyner talebimiz var. Elimden geldiğinde buralara yatırımların hizmetlerin gelmesi için çaba sarf ediyorum. Oy mevzusu değil. Biz Genel Başkanımız’dan aldığımız terbiye bu. Yeter ki milletimiz huzurlu olsun, yeter ki rahat olsun" dedi.

Özdemir’in girişimleri ile Çavdar mahallesinin 4, Sarız ilçesinin ise 8 olmak üzere 12 konteyner ihtiyacı giderilmiş oldu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137