San Deco Yeni Klasik Stensil Koleksiyonu ile Ezber Bozuyor

İnovatif yaklaşımı ile dekoratif boya alanına farklı bir bakış açısı sunan San Deco, yeni Klasik Stensil Koleksiyonu’nu tanıttı. Her biri iki farklı ölçüde olacak şekilde birbirinden farklı 10 stensil deseninin sunulduğu yeni koleksiyon, çeşitliliğe vurgu yaparak her mekana farklı bir karizma kazandırıyor.

San Deco Yeni Klasik Stensil Koleksiyonu ile Ezber Bozuyor

Son yıllarda kişiselleştirilmiş ürünlere olan ilginin artması ile birlikte her alanda olduğu  gibi insanların yaşam alanlarında da kendine özgü mekan tasarımları ön plana çıkıyor. Bu tasarımları  farklı yöntem ve araçlarla elde etme imkanı olduğu gibi, bunu daha kolay ve istenildiği takdirde insanların uzman kişilere ihtiyaç duymadan  kendi tasarımlarını kendilerinin yapabilecekleri malzemeler ile yapma imkanları da bulunmaktadır. Birbirinden farklı  modelleri ile stensiller  bu ihtiyaca fazlasıyla cevap verebilmektedir. Benzersiz ürün yelpazesi ile dekoratif boya sektörüne öncülük eden San Deco, tam da bu ihtiyaca yönelik olarak on farklı deseni barındıran yeni Klasik Stensil Koleksiyonu ile yeni bir şıklık kavramı ortaya koyuyor. İki farklı ölçüde bulunabilecek olan bu stensil desenleri ile küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmak mümkün. 

San Deco’nun Klasik Stensil Koleksiyonu damask formlarından oryantalist çizgilere, şal desenlerinden Art Deco figürlerine klasik stilin farklı dokunuşlarını duvarlarınıza taşıyor. Charta, Pizzo ve Regula damask desenin birbirinden etkileyici yorumlarını yansıtırken, Lace, Palatium ve Plazzo uygulama tekniği ile iç mekanlarınızı zaman yolculuğuna çıkarıyor. Fine, Vitree ve şal desenli Stillo oryantalist çizgisi ile doğunun zengin kültürel birikimine gönderme yaparken geometrik desenli Hexagon, Art Deco ruhunu iç mekanlara taşıyor.

Stensilleri farklı şekillerde uygulamak mümkün,  dekoratif kaplama uygulaması yaparken   maskeleme bandıyla yüzeye stensili kolayca yapıştırarak  desenin tümünü ya da bir kısmını elde etmek istediğiniz görüntüye göre stensil üzerine uygulayarak desenler oluşturabilirsiniz. Zemin kuruduktan sonra stensil desenleriyle güzel bir uyum yakalamak ve ideal sonuçlar elde etmek için  San Deco’nun Arista, Atracto ve Decorative Finish ürün renklerini son kat renklendirme işlemlerinde kullanabilirsiniz.

Bir diğer uygulama şeklinde ise mekanlarınızdaki boyalı yüzeylerde de kullanılabilen stensilleri kuru yüzey üzerine maskeleme bandıyla yapıştırdıktan sonra üzerinden nemli bir sünger aracılığıyla son kat  renklendirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hayal gücünüze bağlı olarak stensil desenlerini farklı alanlarda kullanmak da mümkün. San Deco stensilleri uygun şartlarda saklandığı takdirde defalarca kullanılabiliyor.

SAN DECO BOYA Hakkında:

Yüzde yüz yerli sermayeye sahip, Türkiye’nin ilk efekt boya üreticisi San Deco, kimya sanayindeki faaliyetlerine 1965 yılında başladı. 90’lı yıllarda Ar-Ge ve üretimde dekoratif segmentte yer alan efekt boya üzerine yoğunlaşan San Deco, Kocaeli Gebze ve Cezayir’de toplam 11 bin m² alana kurulu tesislerinde toplam 29 bin ton üretim kapasitesine ulaştı. Büyüme ve üretimde insan ve çevreyi merkeze olan San Deco, TSE ve A+ gibi ulusal ve uluslararası üst düzey standartları uyguladı.

Yarım asırlık tecrübesiyle efekt boya alanında uzmanlaşarak yapı sektörü, boya sanayi ve mimarlık dünyasına tasarım odaklı inovatif fikirler sunan San Deco, benzersiz ürün yelpazesi, dört kıtada 40 ülkeye yayılan uluslararası pazar gücüyle, dekoratif boya sektörünün önde gelen markası oldu. 

Efekt boyanın yanı sıra su bazlı iç ve dış cephe boyaları ile hobi ve fonksiyonel boya üretimi yapan San Deco, Türk boya sanayinin büyüme ve istihdamına katkı sunmak hedefiyle kurduğu San Deco Tasarım Akademisi’yle sektörel eğitim, nitelikli ustaların yetişmesi ve yenilikçi mimarların gelişimine destek için çalışıyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137