İşte Elenen İsim

Survivor'da ünlüler takımından Sabriye, Furkan ve İlhan eleme potasına girdi. SMS oyları sonucu Ünlüler takımının güçlü isimlerinden Furkan adaya veda etti.

İşte Elenen İsim

Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kaybetti. 1-1'lik eşitlik sonrası final oyununa kalan gönüllüler dokunulmazlığı da kazandı. Ünlüler takımında kişisel dokunulmazlık sembolünü ise Adem aldı.

FURKAN'IN ADINI SÖYLEDİ

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı kendi aralarında oylama yaptı. İsmi en çok yazılan Sabriye ilk eleme adayı oldu. Dokunulmazlık sembolünü kazanan Adem ise ikinci eleme adayı olarak Furkan'ın adını söyledi.

"SABRİYE'NİN GÜVENLİĞİNİ DÜŞÜNDÜM"

Adem, Furkan'ın ismini Sabriye'nin isteğiyle söylediğini belirterek, "Sabriye'nin güvenliğini düşündüm ve onun da ricasıyla bu ismi söyledim. Hiçbir şekilde bir problemim yok kendisiyle. Sabriye'nin isteğiyle Furkan'ı söyledim" dedi.

FURKAN ADAYA VEDA ETTİ

İlhan Mansız'ın da isteyerek eleme potasına girmesiyle Sabriye, Furkan ve İlhan, adada kalmak için SMS oylarının sonucunu beklemeye başladı. Gelen SMS oyları sonucunda ünlüler takımının ağır toplarından Furkan adaya veda etti. (kaynak: haberler.com)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137