Kanal Fırat Elazığ Mahallelerinde

Kanal Fırat ekranlarında hafta içi her gün 23.30 da Son Baskı programında Elazığ’ın mahalleleri yayına alınacak.

Kanal Fırat Elazığ Mahallelerinde

Kanal Fırat’ta Furkan Dilaver’in hazırlayıp sunduğu Son Baskı programında Ramazan ayı boyunca Serkan Aksakal Elazığ’ın mahallelerinden "Son Baskı" programına canlı bağlantı gerçekleştirecek. Dün gerçekleştirilen programda Sürsürü mahallesine konuk olan Serkan Aksakal mahalle sakinleri tarafından büyük bir mutlulukla karşılandı. Yayında ikramlarda bulunuldu, sorunlar konuşuldu ve eski anılar yad edildi.

Ramazan ayı boyunca devam edecek programın ilk durağı Sürsürü Mahallesi oldu. Sürsürü Mahallesi Muhtarı Abdulkerim Sarıaydın ve mahalle sakinleri, ramazan anılarını paylaştılar. Programın bugünki durağı ise Ulukent mahallesi olacak.

Kanal Fırat Sorunları Gündeme Getirmeye Devam Ediyor

Serkan Aksakal dün akşam konuk olduğu Sürsürü mahallesinde yüzleri gülümseten sohbetin yanı sıra vatandaş mahallenin eksiklerini ve mahallenin daha iyi bir hale gelebilmesi için yapılabilecek çalışmaları dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 22:05

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Mert Ceyhan
Mert Ceyhan - 4 yıl Önce

Hlsiz hiç tv de toki bireysel tarımsal kredilerin bir sene ertelenmesini söylediinizmi mi.elaziga ekonomik vatandaşın rahatlaması için ne yapıldı.hic bir şey.tek yaptığı zarar gören esnafın kredisini bir yıl.baska hiç bir şey yok.gun geleek sandıkta bu millet hesabını soracak.4 akpli vekil Bu memleketin düşmanıdır

SIRADAKİ HABER

banner137