Hacı Hulusi Yahyagil Pazar Günü Düzenlenecek Olan Programla Anılacak Hacı Hulusi Yahyagil Pazar Günü Düzenlenecek Olan Programla Anılacak

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Elazığ İl Başkanı Tamer Kaya, MCP İl Başkan Yardımcısı Samet Cembekli ve BTP ve MCP ittifak adayı Mehmet Özçelik medya grubumuzu ziyaret ettiler.

Büyük Türkiye Partisi ve Milliyetçi Cumhuriyet Partisi’nin ittifakının Elazığ Milletvekili adayı olan Mehmet Özçelik, Elazığlılardan destek istedi.

ÖZÇELİK: HALKIN İÇİNDEN GELDİĞİM İÇİN HALKIN DİLİYLE KONUŞMAYA DEVAM EDECEĞİM

Mehmet Özçelik, “Elazığ’ın, Türkiye’nin durumu beli. Allah’ın izniyle inşallah bizde yola çıktık. Elimizden gelen her şeyi yapacağız. Elazığ’ımız için, vatanımız için gerekeni yapacağız. Elazığlı hemşehrilerime şunu söylemek istiyorum; destek vermelerini istiyorum. Bu gidişata bir dur demek istiyorum. Çünkü biliyorlar ki her gün zam, zam, zam geliyor. Hiçbir milletvekili de şimdiye kadar vekilliğini göstermemiştir, yapmamıştır. Vekillik koltuk değildir, vekillik vatandaş için vardır, halk için vardır. Bende halkın içinden geldiğim için halkın diliyle konuşmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi