Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Teşkilatı şehir genelinde seçim çalışmalarını sürdürüyor.

MHP Elazığ İl Teşkilatı, genel merkez tarafından başlatılan “Adım Adım 2023 Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun” Programı kapsamında esnaf ile bir araya geldi.

Programda Esnafın sorun ve talepleri dinlenildi, destek istendi.

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal ziyaretleri sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Milliyetçi Hareket Partisi, 2023'te yapılacak seçimler dolayısıyla geçtiğimiz yıl Şubat ayında başlattığı halkla buluşma ve toplumsal danışma toplantılarını sürdürmektedir. Genel Merkezimiz, 2023 Seçimlerine yönelik başlatılan çalışmalar çerçevesinde şimdiye kadar yurt çapında olduğunu gibi Elazığ'da da Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları, “Köyüm Benim” başlıklı taşra ve kırsal ziyaretleri, “Aday Belli Karar Net” temalı açık hava toplantıları gerçekleştirmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Teşkilatı olarak bizlerde aynı hassasiyet ile ilimizde çalışmalarımızı büyük şevk ve heyecanla gerçekleştirmeye devam ediyoruz..

Yaptığımız 'Komşum Nasılsın?' ve 'Adım Adım 2023; Ahiler Günümüz Bereketli Olsun' temalı ziyaretlerimizle partimize ve kadrolarımıza gösterilen alaka ve teveccüh; heyecanımızı kamçılamış, çalışma azmimizi arttırmıştır. Hemşehrilerimizle ve esnaflarımızla daha yakından temas kurmak üzere ziyaretlerimiz kapsamında ilimizde ve ilçelerimizde şehrimizin dört bir yanındaki vatandaşlarımızla kucaklaşmak suretiyle hane hane, esnaf esnaf dolaşmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte Ayakkabıcılar Çarşı, Bakırcılar Çarşısı ve Çarşı Mahallesi esnafımıza ziyaretler gerçekleştirdik. Esnafımız hemşehrilerimiz arasındaki dayanışma ve kaynaşmanın da adresidir. Birlik ve beraberliğimizin, dirlik ve düzenimizin temin edicisi ve teminatıdır. Mahallemize, sokaklarımıza ahenk ve neşe verenimiz, huzurumuzun bekçisidir. Kimi zaman derdimizin ortağı, kimi zaman sorunlarımızın çözüm noktasıdır. Mahallelinin de mahalleyi ziyaret edenin de yerlinin de yabancının da yolu mutlaka esnafın dükkânına, ticarethanesine, ekmek tezgâhına düşer. Kısacası esnafımız can özümüz, gören gözümüz, işiten kulağımız, temel direğimiz, betimiz bereketimizdir. Bizlerde bu doğrultuda, gece-gündüz demeden seçimlere kadar dur durak bilmeden çalışacağız” ifadelerin kullandı.