Bakan Murat Kurum’un Elazığ Programı Belli Oldu Bakan Murat Kurum’un Elazığ Programı Belli Oldu

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş Elazığ’da bir dizi temas ve incelemelerde bulundu.

DSİ Bölge Müdürlüğü ve İl Özel İdaresi tarafından ortak yürütülen; Alaca, Alpagut, Avculu, Cip, Pelte ve Uzuntarla köylerindeki kanal temizleme çalışmaları ile ilgili Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş toplantıda yetkililer ile bir araya geldi.

Vlcsnap 2024 06 14 19H54M46S243

Toplantıda su kaynaklarının korunması, çevre temizliğine verilen önem ve sağlıklı bir gelecek için yapılan çalışmalar ele alındı.

Toplantının ardından, saha çalışmalarında incelemelerde bulunan Milletvekili Keleş, su kaynaklarının korunmasının ve çevre temizliğinin önemine vurgu yaparak, “Geleceğe daha yeşil, daha temiz ve sürdürülebilir bir miras bırakma hedefiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Milletvekili Keleş, yapılan çalışmaların bölge halkı için büyük önem taşıdığını belirterek, “Su kaynaklarımızın verimli kullanılması ve çevremizin korunması adına yürütülen bu çalışmalar, sağlıklı ve temiz bir gelecek için atılmış önemli adımlardır” ifadelerini kullandı. Bu kapsamda, tüm vatandaşlarımızı çevre temizliği konusunda duyarlı olmaya davet eden Keleş, bu tür projelerin artarak devam edeceğini ifade etti.

Vlcsnap 2024 06 14 19H54M24S047

Editör: Yakup Uğur