MÜSİAD Elazığ Başkanı Tekin Gürkan, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Yurtbaşı Belediye Başkanlığı Koşusu Gerçekleştirildi Yurtbaşı Belediye Başkanlığı Koşusu Gerçekleştirildi

Elazığ Milletvekilleri ve Elazığlı bürokratları ziyaret eden Gürkan ve beraberindekiler, temaslarının ardından Elazığ’a döndü.

GÜRKAN: MİLLETVEKİLLERİMİZLE YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞMELER GAYET VERİMLİ GEÇTİ

Ankara ziyaretleri ile ilgili bir değerlendirme yapan MÜSİAD Elazığ Başkanı Tekin Gürkan, Elazığ’ın her açıdan gelişmesi için çalışmalar yaptıklarının altını çizerek, misafirperverliklerinden ötürü ev sahiplerine teşekkür ederek, “MÜSİAD olarak yönetim kurulumuzla birlikte tabiri yerindeyse Ankara’ya çıkarma yaptık. Seçilen Milletvekillerimizi, Elazığlı Bakan Yardımcılarımız Sayın Av. Şuay Alpay’ı ve Sayın Mehmet Sağlam’ı, Tedaş Genel Müdürü Sayın Ömer Sami Yapıcı’yı ve Ankara’da bulunan Elazığlı iş insanlarını ziyaret ettik. Siyaset sahnesinde şehrimizi temsil eden milletvekillerimizle yaptığımız görüşmeler gayet verimli geçti. Şehrimiz için tespit ettiğimiz sorunları (ilimiz mücbir sebep tarihinin uzatılması, MTV muafiyeti, ikinci OSB sorunları…vs)  kendilerine aktarma fırsatı bularak çözme imkanı bulduk. Zaten kendileriyle sürekli iletişim halindeyiz. Sorunlara çok duyarlılar. Bu duyarlılık sayesinde birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi ekonomik anlamda çok daha iyi noktalara getireceğimize yürekten inanıyorum. Ben bu duygularla misafirperverliklerinden ötürü tüm ev sahiplerine şükranlarımı sunuyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi