Ramazan Gürgöze, Başkanlığa Aday Olacak mı?

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Kanal Fırat'ta yayınlanan Zeki Akbıyık'ın hazırlayıp sunduğu "Gündem" programında kongrelerde il başkanlığına aday olup olmayacağı sorusuna cevap verdi.

Ramazan Gürgöze, Başkanlığa Aday Olacak mı?

Zeki Akbıyık'ın İl Başkanlığı görevine yapılacak kongrede tekrar aday olacak mısınız sorusuna cevap veren Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Ak Parti il başkanı olurken göreve talep olmadım. İş yerinde oturuyordum. İl Koordinatör milletvekili aradı ve form doldurmamı istedi. Ben de o formu doldurdum. Ancak kesinlikle böyle bir talebim olmadı. Partimiz beni layık gördü. Bundan sonraki süreçte de süreç işleyecektir. Partimiz uygun görürse bize görev verirler. Mutlaka süreç içerisinde bizi çağıracaklardır. Konuşacağızdır. Ama takdiri Partimiz verir. Başkanlığa geldiğimde de Genel Merkez çağırdı. Gittik konuştuk ve sonra bize layık gördüler” dedi.

  

“GÖNLÜM İL BAŞKANLIĞINDAN YANA”

Zeki Akbıyık’ın “Gönlünüzden hangi görev geçiyor? Milletvekili Adayı olur musunuz sorusuna da cevap veren Ak Parti Elazığ İl Başkanı Gürgöze, “Partimiz nasıl uygun görürse öyle hareket ederiz. Genel merkezimi mahalle temsilciliği görevine getirse. O görevi yaparız. Ben şuan il başkanıyım ve gönlüm il başkanlığından yanadır” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2017, 19:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7