Şeker Rahatsızlığına Son

Medical Park Hastanesi’nde tip 2 diyabet ameliyatı olan hastalar, şeker hastalığından kurtuldular. Hastalardan biri de Yurtbaşı Belediye Başkanı Mustafa Ergün idi.

Şeker Rahatsızlığına Son

Medical Park Hastanesi’nde TİP 2 Diyabet şikayetiyle hastaneye giden hastaların şikayetlerini sonlandırıyor.

“DİYABET HASTALIĞI ÇOK KÖTÜ BİR HASTALIK”

Uzun süredir TİP 2 Diyabet rahatsızlığı çektiğini ifade eden Yurtbaşı Belediye Başkanı Mustafa Ergün, “4 yıldır TİP 2 diyabet hastasıyım. Tabi ki bu diyabet hastalığı çok kötü bir hastalık. Hastalıkların inanıyorum ki en büyüğü. Ben kalp hastalığı da geçirdim ama diyabet hastalığı her şey den kötü. İlaç kullanıyorum, 2 yıl hap kullandım, 2 yıldan sonra ün silin kullanmaya başladım. Ondan sonra artık daha ün silin de yetişmiyordu, fazlalaştırmaya başladık. En son araştırma yaptık dediler ki mide küçültmesi olacak ben kabul etmedim. En son bundan 1 ay önce dediler ki Medical Park’ta çok iyi bir doktor var. Araştırdım, doktor arkadaşlarıma sordum. Nasıl bir doktor dedim? Dediler ki mükemmel değil, mükemmelin mükemmeli” ifadelerini kullandı.

“5 YILDIR DİYABET İLE MÜCADELE HALİNDEYDİM”

Ameliyat olan olan bir hasta, “Amleiyat olan Derya Hanım, “32 yaşındayım, yaklaşık 5 yıldır diyabet ile mücadele halindeydim. Son çare olarak ün silin kullanmak istemediğimden son çare olarak şeker ameliyatını ve Doktor Fadlı Bey’i tercih ettim. Bugün yaklaşık 1 ay oldu ameliyat olalı ve şu anda gayet iyiyim. Şekerim yüzün üzerine çımıyor. Ün silin, hap, v.s. her şeyi bıraktım. Ekstradan eklem ağrıları, baş, boyun ağrıları yaşıyordum ve bunlar ciddi derecedeydi. Şu anda hiç birini yaşamıyorum. Mide şişkinliklerim vardı, tamamen bitti” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7