El-Aziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği devamlı olarak eğitime, ihtiyaç sahibi insanlara ve Elazığ kültürüne destek olan dernek faaliyetlerini sürdürüyor.

Düzenlediği etkinliklerle ve yardımlar ile 1. Yılına giren El-Aziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği vatandaşların gönüllerine dokunuyor.

ŞAHİN: ELAZIĞ KÜLTÜRÜNÜ VATANDAŞLARA UNUTTURMADAN YAŞATMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Birinci yıllarına güzel etkinliklerle ve yardımlarla girdiklerini belirten dernek başkanı Onur Şahin, “İnsanların gönüllerine dokunmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz Birinci Yılımızda Derneğimizi kurarken verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz, Yaptığımız Faaliyetlerimizden Bazıları İlimize 42.000 Tamamlayıcı Ders kitabı Kazandırmamız, Yine Öğrenci Kardeşlerimize Her Yıl Başında kırtasiye desteği sunmamız, Öğrenci Kardeşlerimize Bot Ve mont yardımlarımız, İl genelinde Ve İlçelerimizde ailelerimize aylık düzenli gıda dağıtımlarımız, Yine İl Genelinde 250 ailemize Düzenli Nakit desteği sağlamamız, Belirlediğimiz ailelerimize Ay boyunca düzenli ekmek yardımlarımız, Ailelerimize Yakacak ve Eşya Yardımlarımız, Engelli Vatandaşlarımıza Engelli Akülü Araçları almamız, Yine Kurduğumuz Genç kürsü başı ekibimiz ile kültürümüzü tanıtmamız Ve Her Hafta Sonu Dernek Binamızda Kürsü Başı Etkinliği yapmamız, Ünlü Oyuncu, Yazar Ve Senaristlere İlimizi Ve Kültürümüzü Tanıtım Programımız, Halk oyunları ekibimiz ile 2 yıl Elazığ il birinciliklerimiz Yaptığımız Faaliyetlerimizden Bazılarıdır. Derneğimizin 1.yılı kutlu olsun, Çok Şükür Hayırsever iş adamları ve siz değerli vatandaşlarımız sayesinde Geçtiğimiz birinci yılımızda büyük işlere ile imza attık. Derneğimiz hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Elazığ Kültürünü vatandaşlara unutturmadan yaşatmaya devam edeceğiz. Eğitime desteklerimiz her zaman sürecek. Tabi ki bu zor dönemlerde yardıma muhtaç ailelere ise desteklerimiz düzenli olarak sürüyor ve sürecek. Öncelikle bizlerden yardımlarını ve desteklerini eksik etmeyen Hayırsever iş adamlarımıza, Bir birinden değerli yönetim kurluma, El-aziz Genç kürsü başı ekibimize ve halkoyunları ekibimize, derneğimizin değerli eğitmenlerine ve hocalarına, yağmur çamur demeden dernekte gönüllü olarak çalışan Üyelerimize, arkadaşlarımıza ve siz değerli yüreği güzel Elazığ halkına teşekkür ediyorum. Bizler siz değerli halkımız Ve memleketimiz için çalışmaya devam edeceğiz. El-Aziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneğimizin 1. Yılı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.