Başkan Şerifoğulları’ndan Futbolculara Özel Prim

Elazığspor’u Kâhta deplasmanında yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, maçın bitiminin ardından soyunma odasına inerek, bordo beyazlı futbolcuları tebrik etti. Başkan Şerifoğulları, bu maç için özel prim vereceğini belirterek, miktarı futbolcuların belirlemesini istedi.

Başkan Şerifoğulları’ndan Futbolculara Özel Prim

Elazığspor’u zor günlerinde sahiplenerek, transfer yasağının kaldırılmasında önemli payı olan belediye başkanı şahin Şerifoğulları, yoğun programına rağmen bordo beyazlı takımımız zorlu Kâhta 02 spor karşılaşmasında da yalnız bırakmadı.

Karşılaşmayı şeref tribününden izleyen başkan Şerifoğulları, maç sonunda da soyunma odasına inerek futbolcuları tebrik etti.

ŞERİFOĞULLARI: İLK GÜNDE, BUGÜN DE VE YARIN DA SİZLERİN YANINDAYIZ

1-0 kazanılan karşılaşma için özel prim vereceğini belirten Elazığ belediye başkanı Şahin Şerifoğulları, futbolculara hitaben yaptığı konuşmada, “Elazığ’ın umudu da sizlersiniz, geleceği de sizlersiniz, hayali de sizlersiniz” diyerek “ilk günde, bugün de ve yarın da sizlerin yanındayız” açıklamasını yaptı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Kendi cebinden ver
Kendi cebinden ver - 2 yıl Önce

Bizim paramızla veriyorsan , kendi adıma sana zehir olsun. Rızam yoktur. Onca fukaralık var, mağdur var siz trilyonları batmtırımış ve hesabı sorulmamış takıma verin....el şeyiyle krallık olmaz gardaş

Mehmet
Mehmet @Kendi cebinden ver - 2 yıl Önce

İnsaf et ya Hû.

rant
rant - 2 yıl Önce

park alanlarını satıp paraları cukkaladın, cebinden versene.

IQ
IQ @rant - 2 yıl Önce

Geri zekalı senin IQ kaç?

Mehmet
Mehmet @rant - 2 yıl Önce

IQ seviyeni merak etmiyorum bile.

metin
metin - 2 yıl Önce

Allah seni bildiği gibi yapsın başkan. kimin parasını kime veriyorsun. vereceksen de bir garibana ver de evine erzak alsın. bu topçu bozuntularına insan günahını bile vermez.

Mehmet
Mehmet @metin - 2 yıl Önce

Ne gerizekalı adamlarsınız be. Adam kendi cebinden veriyor.

Yorum
Yorum - 2 yıl Önce

Verme kardeşim milletin parasını. Sadece sende değil Türkiye deki tüm belediyeler de vermesin. Bunun yerine fakire fukaraya kolaylık yapın.

Ihsan  beyazit
Ihsan beyazit - 2 yıl Önce

Bir tekirdagli olarak elaziglilarin böyle yorum yapmasina şaşirdim sonuçta bu takim elazığlıların

metin
metin @Ihsan beyazit - 2 yıl Önce

bir tekirdağlı olarak bu kulüp işlerinde nasıl film fırıldak döndüğünü bilseydin sen de "yazıklar olsun" derdin..

Bir elazığlı
Bir elazığlı - 2 yıl Önce

Sayın şerifoğullarının ALLAH eksikliğini göstermesin sağ ol başkanım odiğer yorumcularında elazığlı olduğuna inanmıyorum

%100 elazığlı
%100 elazığlı - 2 yıl Önce

Sayın başkan belediye kimsenin sahsi makami degildir.Elazığspor tabiki bizim herşeyimiz ama taşima suyla değirmen dönmez.Bu takima sabit gelir getirecek kaynaklar bulun.

Beledül Emin
Beledül Emin - 2 yıl Önce

Menfi yorum yapanlar o şirk cambazınin uşakları.Ne bu milletten ne bu dinden ne de Elazığlı.Baskanin primine gelince,devletin yani bekefiyenin parasından vermedi mümkün değil.Devletin kör kuruşunun.hesabini, İçişleri,maliye bak.ligi vede Danıştay gibi bir kurumlar zinciri var Hayatında bir tek gün devlet memurlugu yapmamış bu ayaktakimi güruh akıllarınca siyaset yapıyorlar.Çok komikler değil mi?

hacı
hacı @Beledül Emin - 2 yıl Önce

hacı ya sen çok uyanıksın milleti uyutmaya çalışıyorsun. böyleysen zekana hayranım . ama yok söylediklerinde ciddiysen sen süzme salaksın kafan dirhem çalışmıyor ve türkiye de yaşadığına da inanmam. minareyi çalan kılıfını mı bulamayacak. sanki türkiyede işler nasıl yürüyor bilmiyor kimse de gelip burada atıp tutuyorsun.. en zavallı insan da kendini uyanık sanıp saf olanlar belki de bunlardasın . ama bir anormallik var yani.. sanki 30-40 trilyon başşka belediyeden aktarıldı da gelmiş burda laf kalabalığı yapıyor komik şey

metin
metin @Beledül Emin - 2 yıl Önce

keşke Türkçe yazsaydın da demek istediğini biz de anlasaydık..


SIRADAKİ HABER

banner137