Bayram Bektaş Takımda Kalacak mı?

Elazığspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, Kanal Fırat canlı yayınında Elazığspor’a veda edip etmeyeceğini cevaplandırdı.

Bayram Bektaş Takımda Kalacak mı?

Kanal Fırat Televizyonunda yayınlanan Kanal Fırat Spor Koordinatörü Coşkun Kamaç’ın hazırlayıp sunduğu “Maraton” programının konuğu Elazığspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş oldu.

Teknik Direktör Bayram Bektaş,  Elazığspor’a veda edip etmeyeceği sorusunu cevaplandırdı.

Şanlıurfa maçından sonra futbolcuların 3 hafta tatili olduğunu belirten Teknik Direktör Bektaş, Urfa maçından önce futbolcuların ekonomik problemlerinin çözüleceğini ifade etti.

Kulüpte kalıp kalmayacağı sorusuna da cevap vererek kendi düşüncesini söyleyen Bayram Bektaş, “Kulüp tarafından yada benim tarafımdan bu ayın sonuna kadar konuşup bir karar alırsak ona göre karar vereceğiz. Ancak yönetim tarafından bana birşey söylenmedi. Yönetimle henüz görüşmedik. Benim görevim onları yönlendirmek. Çünkü daha yeni başladılar bu göreve. Bazı konularda fikirlerimi beyan etmem gerekiyor. Kalmak isterim. Ben bu takımın kümede kalacağına inandığım için geldim. Önümüzdeki dönemin şartlarını konuşuruz değerlendiririz. Elazığ ve Elazığspor’a karşı çok farklı bakıyorum. Çok mert insanları var. Diğer takımlardan teklif almıyorum. Çünkü şuan bir takım çalıştırıyorum. Ben herşeye çok gerçekçi bakarım. Kalırsak hedef şampiyonluk olur.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137