Beşiktaş’tan Belediyesporlu Basketbolculara Davet

Spora verdiği önemle birçok sporcunun yetişmesine zemin hazırlayan Elazığ Belediye Spor Kulübü, yetiştirdiği başarılı sporcularla ülke sporuna katkı sunmaya devam ediyor.

Beşiktaş’tan Belediyesporlu Basketbolculara Davet

Bu kapsamda Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Elazığ Belediyespor Basketbol Kulübü’nün U-18 takımında forma giyen Batuhan Orhan ve Yunus Akgül, Beşiktaş Spor Kulübü Basketbol genç takım seçmelerine katıldı.

Beşiktaş Spor Kulübü’nden aldıkları davet üzerine İstanbul’a giden başarılı sporcular, 3 gün boyunca kulüp antrenörleri tarafından belirlenen program dahilinde antrenmanlara katılarak yeteneklerini sergilediler.

BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen seçmelerin sonucu, daha sonra açıklanacak. Her iki sporcuda beğenilmesi durumunda Beşiktaş U-18 Basketbol takımında forma giyecek.

Beşiktaş gibi büyük bir camiadan aldıkları davet için çok mutlu olduklarını ifade eden sporcular Batuhan Orhan ve Yunus Akgül, kendilerine daima destek olan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları başta olmak üzere Elazığ Belediyespor Kulübü Basketbol Takımı Koordinatörü Taner Şeker ve antrenörlere teşekkür ettiler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137