Çalışmalar Havadan Görüntülendi

Temel atma çalışmalarına 17 Ekim’de başlanılan Elazığ Yeni Şehir Stadyumunda çalışmalar 90 personelle hızlı bir şekilde devam ediyor

Çalışmalar Havadan Görüntülendi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Bütçesi’nden aktarılan 15 Milyon Liralık ödenek ile temel açma çalışmalarının 17 Ekim tarihinde başladığı Elazığ Yeni Şehir Stadyumu’nda, çalışmalar hızla devam ediyor.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, toplamda 14 bloktan oluşan Şehir Stadyumu’nun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İdari Binası ve Spor Salonu inşaatının hızla ilerlediği belirtildi.

ÇALIŞMALAR 90 PERSONELLE SÜRÜYOR

128 Milyon 368 Bin Liraya mal olacak Elazığ Yeni Şehir Stadyumu’nda bugün itibariyle stadyum tribünlerinin demir aksamı ve beton döküm işleri 90 personelle hummalı bir şekilde devam ediyor.

20 Bin seyirci kapasitesine sahip olacak Elazığ Yeni Şehir Stadyumu’nun normal şartlar altında 2021 Yılı Ağustos Ayı’nda tamamlanması hedefleniyor.

Tamamlandığında bir kompleks halinde hizmet vermeye başlayacak olan Elazığ Yeni Şehir Stadyumu’nda, ticari alanların yanı sıra otopark, spor salonu, kafeterya ve mağazalar gibi sosyal donatı alanları da yer alacak.

650 günlük iş bitirme süreci bulunan Elazığ Yeni Şehir Stadyumu’nun tamamlanmasıyla birlikte, yeni stadyum; ilimiz profesyonel futbol takımlarına uzun yıllar evsahipliği yapacak.

VİDEO

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kral  23
Kral 23 - 12 ay Önce

Takım kümeye düştü siz halen stadın pesindeniz malatya geçti bizi diyarbakır terör yeri para oraya gitti Elazığ 50 yıl geri kaldı

yaprak
yaprak @Kral 23 - 12 ay Önce

kral23 sana sesleniyorum. elazığa gelişse molcak dbskır terörmü dedin adi faşist, demirtaş nereli bir numaralı terör pkk uyuşturucu bütün madde elazığda, elazığ şehri gelişse nolcak ne yazik ki alkış gelişmiyo hep aynı yerde. çünkü beyinleri gelişmemiş.

yaprak
yaprak @Kral 23 - 12 ay Önce

yaprak

Beytullah KIRILMAZKAYA
Beytullah KIRILMAZKAYA - 12 ay Önce

20 bın nedır zaten mevcut stad 15 bindi 5 bın ıcın mı onca paralar dokuldu barı 25 bın olsaydı hıc olmadı plaka olsaydı 23.023 olsaydı hıc mı dusunulmedı

Bahtsız Bedevi
Bahtsız Bedevi - 12 ay Önce

AÇ'ım, AÇ'ım, AÇ'ımmm... Pasta da bulamıyorummm... Stad benim neyime... Çalışmaları mars'tan çeksen ne yazar.....

Behzat
Behzat - 12 ay Önce

Bu proje zaten çok gecikti daha fazla gecikmeye tahammülü yok, Metin Bulut umarım buranın ödeneği için gerekli girişimlerde bulunuyordur. Bu işi hallederse o halleder,

Akif atar
Akif atar - 12 ay Önce

90 kişilik ekbi gören varmı inşaat alanında hummalı bir çalışma varmış birde.

yaprak
yaprak - 12 ay Önce

büyükşehir olmak için otobüsübedava yaptınız, yine beceremediniz

yonca
yonca - 12 ay Önce

siz ileri gitseniz nolcak, diyarbakıra törerör yeri olsaydı okadar gelişmez kuş beyinli tabi sizin gibi cahiler ileri gitse nolcak malesef gidince miyo zaten, elazığa gelen yardım azmı oldu başınızda ki başkanlar bişey yapmıyosa kendine binalar kuruyosa o şehre bu şehre yama atmayın önce yamanız siz dikin. cumhurbaşkanı konuşmasında ne demişti türkiye diyarbakırsız olmaz unutunuz mu hatırlatayım bari.

MÜHENDİS
MÜHENDİS - 12 ay Önce

şekli şemali olmayan, vizyon açısından 2. sınıf bir stat olacak, kültürümüzü yansıtan hiç bir şey yok malatya statına bakın örnek alın. yazık gerçekten çok yazık. proje çok kötü .


SIRADAKİ HABER

banner7