Elazığ’da Basketbol U16 Müsabakaları Başladı

Türkiye Basketbol Federasyonu Elazığ Basketbol İl Temsilciliğinin 2022-2023 yılı faaliyet programında yer alan U16 kız- erkek Yerel Lig müsabakaları başladı.

Elazığ’da Basketbol U16 Müsabakaları Başladı

Türkiye Basketbol Federasyonu Elazığ Basketbol İl Temsilciliğinin 2022-2023 yılı faaliyet programında yer alan U14-U16-U18 kız- erkek Yerel Lig müsabakalarının U14 müsabakalarının bitmesinin ardından U16 kız- erkek Yerel Lig müsabakaları başladı.

Müsabakalar Yakup Kılıç Spor Salonu’nda 1 Kasım’da başlamıştı, 7 Aralık tarihinde ise son bulacak.

EREN: KARDEŞLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada, “Yerel lig müsabakaları doğrultusunda U14 müsabakalarında ter döken tüm sporcularımızı tebrik ediyor ve devam eden tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz. Bilindiği üzere Elazığ’ı spor da marka şehir haline getirmek adına gerek yatırımlarla gerekse müsabakalarla Spor Şehri Elazığ sloganıyla faaliyetlerimizi yapmaya ve sporcu kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Basketbolda güzel bir oluşumumuz var ve bu oluşumun meyvelerini ilerleyen yıllarda alacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile bir kez daha müsabakalara katılan tüm takımlarımıza ve teknik ekibe başarılar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2022, 11:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109